| |
 |
1.
(2010 09 26 16:29)
tyyyyrumas..:)++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 09 26 20:00)
Labai skaniai atrodo. ++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 10 05 20:03)
Idomiai ;-)) 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 10 21 10:41)
galvojau ledai :))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 10 21 19:35)
ir man kaip ledai atrodo:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 10 25 17:12)
svelnei
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 11 03 17:28)
tikrai tyra :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 11 04 21:20)
geros spalvos+5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 11 08 13:56)
Svelnus tyrumas ir skani spalva ;)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 11 10 12:19)
Puiku
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 11 13 20:01)
ačiū:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 11 24 15:32)
Nebūčiau pagalvojus,kad čia rožė. Įdomiai :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 11 27 10:08)
graziai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2011 04 04 14:17)
kaip svelniai :))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2011 05 04 16:36)
Švelniai tyra
|
|
| |