| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 09 21 17:13)
4,7
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 09 21 17:30)
Sėkminga medžioklė ...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 09 21 18:00)
grazu
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 09 21 18:12)
man gražiai žiūrisi
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 09 21 19:42)
Uoj Ačiū ačiū ;>>>
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 09 21 20:08)
++ patiko labai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 09 21 20:20)
LLLLL
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 09 22 14:49)
gražiai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 09 22 16:19)
Smagu,kad patinka :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 09 29 16:44)
++
|
|
| |
| |
 |
13.
(2012 10 08 17:46)
Ir nebijo viena į tokį gūdų mišką eiti? :))
|
|
| |