| |
 |
1.
(2010 08 09 22:33)
Grazus haiku apie krauja ir pasleptas veidas taipogi dvelkia rytais .
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 08 09 23:02)
4,5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 08 10 00:00)
bėda darbams pavadinimus galvoti
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 08 10 08:48)
3/ Andriau, man cia tikrai didele beda. Idomiausia, kad sededama vis masciau o atminty kilo tavo ' Sekmadienis' ir saules tekejime nuraude obuoliai, kaip du mano manymu tobuli pavyzdziai kaip pavadinimas turi su darbu susisaukti.. Ech... ka gi, lauksiu asmenybes brandos ir tuo paciu (reikia tiketis) ateinanciu gilesniu minciu
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 08 10 11:13)
sudomino rankų kojų pynė... +4.5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 08 10 15:53)
5/ Tos pynės užtektų ir 2 žmonėms :) 4.5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 08 14 03:16)
grazi sviesotamsa
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 08 28 20:32)
jooo, pritariu, ta pyne tai nereali. Nepyk karolina, bet man si nuotrauka geriausia atrodo, kai ratuku pavaziuoju zemiau ir nuimu veida, kurio judesys (Gal ir idomus kai 3kart paziuri) nesiderina prie apacios!:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 11 03 14:30)
Kazkodel is kart asociacijos su filmu "The fountain"... patiko pagrindo ir juodo fono derinys.. Bauginanciai pazistamai atrodo :)
|
|
| |