| |
 |
1.
(2010 07 07 10:47)
oi..bet patinak:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 07 07 10:47)
patinka;)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 07 07 12:02)
Tikrai kad jausmas. 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 07 07 16:20)
nu sam, neznau, abejoju kazkaip. nezinau zodziu :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 07 07 17:18)
ko nežinai,Karoli?:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 07 07 17:53)
kaip cia su sita fota : )
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 07 07 18:21)
Jei moters figūra atrodo kaip iš Dachau - tai apie meną net užuominos negali būti. O jei dar ir šiukšles prie tos figūros pridėti, ką padarė autorė - tai ne tik žodžių, jausmų nelieka, bet lieka atgrasus pilnas pretenzijų darbelis, kuriame akivaizdus pomėgis realybei pripaišyti patalogijos elementus.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 07 07 23:24)
Labai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 07 09 14:14)
geraa
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 07 11 13:20)
8, tavo sentencijos apie meną tinka tik stoties tualetų sienoms. Pirmas komentaro sakinys - totalaus atsilikimo pavyzdys, visiškas cirkas. Gal jau metas susivokt?
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 07 12 13:26)
12 -Jei mano komentarą pakėlei į sentencijos kategoriją - tas rodo, kad reaguoji. Ir vaikštai ir skaitai ką ten ant tų sienų pamatai ...
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 07 15 10:43)
kur šis dvaras?
|
|
| |