Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Rūta Smailys    (2010 07 07 10:47)  
oi..bet patinak:)
 
 
2. Rūta Smailys    (2010 07 07 10:47)  
patinka;)
 
 
3. Tyla    (2010 07 07 12:02)  
Tikrai kad jausmas. 5
 
 
4. Algis aš    (2010 07 07 13:17)  
5
 
 
5. Karolis M.G.    (2010 07 07 16:20)  
nu sam, neznau, abejoju kazkaip. nezinau zodziu :)
 
 
6. .    (2010 07 07 17:18)  
ko nežinai,Karoli?:)
 
 
7. Karolis M.G.    (2010 07 07 17:53)  
kaip cia su sita fota : )
 
 
8. Antanas Kučinskas    (2010 07 07 18:21)  
Jei moters figūra atrodo kaip iš Dachau - tai apie meną net užuominos negali būti. O jei dar ir šiukšles prie tos figūros pridėti, ką padarė autorė - tai ne tik žodžių, jausmų nelieka, bet lieka atgrasus pilnas pretenzijų darbelis, kuriame akivaizdus pomėgis realybei pripaišyti patalogijos elementus.
 
 
9. .    (2010 07 07 18:24)  
:D
 
 
10. Romas Kanapeckas    (2010 07 07 23:24)  
Labai
 
 
11. ShamanDrum    (2010 07 09 14:14)  
geraa
 
 
12. Linosz Kranowski    (2010 07 11 13:20)  
8, tavo sentencijos apie meną tinka tik stoties tualetų sienoms. Pirmas komentaro sakinys - totalaus atsilikimo pavyzdys, visiškas cirkas. Gal jau metas susivokt?
 
 
13. Antanas Kučinskas    (2010 07 12 13:26)  
12 -Jei mano komentarą pakėlei į sentencijos kategoriją - tas rodo, kad reaguoji. Ir vaikštai ir skaitai ką ten ant tų sienų pamatai ...
 
 
14. Флагвамвчaйку    (2010 07 15 10:43)  
kur šis dvaras?
 
 

Portretas
Taškai: 76
Vidurkis: 4.35
Vertino vartotojų:   50
Žiūrėta kartų:   2467
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
22031
415618
2013 2
(balsai vėluoja viena para)