Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. r.g.    (2010 07 07 09:26)  
hey kokia miela foto.. Super.
 
 
2. ms    (2010 07 07 10:21)  
nieko, bet pamuilinta ne i tema
 
 
3. Vitalijus Medelis    (2010 07 07 10:39)  
+
 
 
4. elinax    (2010 07 07 10:41)  
5
 
 
5. j.v    (2010 07 07 13:01)  
ms,ka jus ten apie muila?
 
 
6. ms    (2010 07 07 13:36)  
vaizdas muilinas, o ne svelnus. Kontrasto nepridesi, nes sviesi vieta ir taip dega, tai pnebent tamsiu tonu pridet.. Mintis lyg ir jauciama, formos lyg ir uzciuoptos, bet neuzbaigta, bega is akiu, nors tu ka, neistrauksi nieko daugiau is sito kadro.
 
 
7. Ramune M.S.    (2010 07 07 14:03)  
idomiai sukomponuota
 
 
8. Gytis Turčinskas    (2010 07 07 15:45)  
man irgi siek tiek blyskavota, ale gal ir gerai...vis kitaip :) Siaip + didelis.
 
 
9. j.v    (2010 07 07 16:11)  
6/supratau,tikejaus patarimo sioje vietoje.dekui.
 
 
10. Rusnė    (2010 07 07 20:49)  
Patinka. Ta proga penkis dovanoju.
 
 
11. jjj    (2010 07 07 21:38)  
5
 
 
12. Balko    (2010 07 08 16:13)  
4,5
 
 

Kita
Taškai: 76
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   1992
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02210
311815
0013 4
(balsai vėluoja viena para)