| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 07 05 14:18)
uoga
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 07 05 14:42)
burtai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 07 05 14:49)
išnaudojai pavasarį;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 07 05 15:47)
4,5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 07 05 20:33)
labai!
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 07 05 22:21)
labai žavu ir paslaptinga :P
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 07 05 23:03)
Veido spalva tai "gotiška".
5 be kalbų, pavasario kerai...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 07 06 23:44)
gaila, kad makiažo nesimato :) bet esi atradimas, tikrai!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
|
|
|
| Portretas |
|
| Taškai: | 84
|
| Vidurkis: | 4.45 |
| Vertino vartotojų: | 55 |
| Žiūrėta kartų: | 2863 |
|
Share
|
|
|
|
|
|