Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Aloyzas Stakelė    (2010 07 03 10:59)  
ech vesele
 
 
2. Gytis Pališkis    (2010 07 03 11:39)  
Noriu Citroeno :)
 
 
3. AUDrius a    (2010 07 03 12:35)  
fainiai +5
 
 
4. Aurelija Bulaukaite    (2010 07 03 15:25)  
+ 5
 
 
5. Sau Ku Yang    (2010 07 03 17:27)  
+
 
 
6. Antanas Kučinskas    (2010 07 03 19:01)  
2 - a Fantomasą pri nio nenori ? 5
 
 
7. jjj    (2010 07 03 20:55)  
5
 
 
8. Kęstutis Šimatonis    (2010 07 03 23:20)  
+
 
 
9.    (2010 07 03 23:42)  
Edita, naują traukimo įrangą pirkai? Edita + D3 + 50mm = menas
 
 
10. Algis aš    (2010 07 04 14:02)  
4,5
 
 
11. Edita    (2010 07 04 23:31)  
9/ įrangą galima pasiskolinti / išnuomoti... negi svarbu? "menas" - gal per garsiai pasakyta, bet... džiugu, jei patinka :)
 
 
12.    (2010 07 05 14:00)  
11/ Edita... galima... o fotografijos įranga yra svarbu, nes ji gerokai brangesnė, nei pavyzdžiui tapytojo teptukas, ir be to, gerokai labiau įtakoja patį darbo rezultatą:)... Šiuo atveju, garsą ir žodžius renkuosi pats:))... džiaukis, kai kiti tavo darbus pavadina menu... nes labai jau apgailėtinai atrodo, kai kiti tyli, o fotografas pats save vadina menininku... Ir šiaip, manau esi įdomi asmenybė:)... linkėjimai...
 
 
13. Ramune M.S.    (2010 07 09 15:32)  
svajoniu masina!
 
 
14. Antanas M    (2010 07 09 22:40)  
je
 
 
15. Petras T.    (2010 07 12 07:20)  
:)))
 
 
16. Julius Venslovas    (2010 07 15 15:07)  
5
 
 
17. Donatas Guzevicius    (2010 07 20 04:48)  
geras kadras
 
 

Kita
Taškai: 76
Vidurkis: 4.32
Vertino vartotojų:   50
Žiūrėta kartų:   2397
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
50001
422920
1211 2
(balsai vėluoja viena para)