| |
 |
1.
(2010 07 03 10:59)
ech vesele
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 07 03 11:39)
Noriu Citroeno :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 07 03 12:35)
fainiai +5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 07 03 15:25)
+ 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 07 03 19:01)
2 - a Fantomasą pri nio nenori ? 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 07 03 23:42)
Edita, naują traukimo įrangą pirkai? Edita + D3 + 50mm = menas
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 07 04 14:02)
4,5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 07 04 23:31)
9/ įrangą galima pasiskolinti / išnuomoti... negi svarbu? "menas" - gal per garsiai pasakyta, bet... džiugu, jei patinka :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 07 05 14:00)
11/ Edita... galima... o fotografijos įranga yra svarbu, nes ji gerokai brangesnė, nei pavyzdžiui tapytojo teptukas, ir be to, gerokai labiau įtakoja patį darbo rezultatą:)... Šiuo atveju, garsą ir žodžius renkuosi pats:))... džiaukis, kai kiti tavo darbus pavadina menu... nes labai jau apgailėtinai atrodo, kai kiti tyli, o fotografas pats save vadina menininku... Ir šiaip, manau esi įdomi asmenybė:)... linkėjimai...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 07 09 15:32)
svajoniu masina!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 07 09 22:40)
je
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 07 12 07:20)
:)))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 07 20 04:48)
geras kadras
|
|
| |