| |
 |
1.
(2010 06 08 01:13)
Kokį išlaikymą kalęs, ir su filtru dienos metu, ar kai jau temo, ačiū.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 06 08 08:34)
super..
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 06 08 08:44)
mhm..gera nuotrauka !
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 06 08 10:53)
Kaip piešta ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 06 09 13:06)
Grazu
|
|
| |
|
|
|
| Kita |
|
| Taškai: | 77
|
| Vidurkis: | 4.75 |
| Vertino vartotojų: | 33 |
| Žiūrėta kartų: | 1306 |
|
Share
|
|
|
|
|
|