| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 05 19 19:01)
Man ši labai labai labai patiko!!! ;DD
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 05 19 19:27)
superiškai nerealiii
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 05 19 19:50)
Išradingai panaudota aplinka
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 05 19 20:21)
dziaugiuosi :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 05 19 20:55)
Vaikio veido išraiška - aš kietas,- tuščia ir bedvasė. Vien matant tokią veido išraiška darosi nyku. Kiek gajus negebėjimas mąstyti.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 05 19 21:01)
Aplinka, veido išraiškos, stilistika 5 :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 05 19 22:42)
7/ koks jus juokingas :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 05 20 00:23)
karolis ziuriu gerai pozuoja ;) patiko ;)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 05 20 00:37)
na, va db viskas ok :) 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 05 20 08:49)
5+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 05 20 10:09)
aš tai nesuprantu vieno - kaip žmogus vadinantis save fotografu taip nespėja paskui fotografijos progresą... aš čia apie poną nr. 7.
liuks kadras, istorija.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 05 20 11:38)
Super darbas toks kinematografiškas
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 05 20 11:59)
Alina, o kas yra fotografijos progresas???
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 05 20 13:58)
angelas nugaletas ir nupesiotas. ideja gera ...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 05 20 14:28)
16/ na, pažiūrėk į porų fotografijas prieš dvidešimt metų ir vat į šią fotkę ;) aš tai taip suprantu, kad vaidyba, matomas pozavimas, PERSONAŽAI atsiradę šiuolaikinėje fotografijoje yra didelis progresas, kuris nepatinka senesnio kirpimo fotografams. o man jeigu dar ir įtikinama ir netuščia tai dar labiau thumbs up.
|
|
| |