| |
 |
1.
(2010 04 25 16:01)
Gražiai gavosi.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 04 25 18:41)
grazu
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 04 25 18:59)
tiesiog fantastiškai gavosi - įprasta vieta neįprastai! 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 04 25 19:57)
Dėkoju, malonu girdėt ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 04 25 21:37)
Fainai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 04 25 21:55)
cia piesinys? :O
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 04 25 21:56)
fotografija :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 04 25 22:34)
atrodo, kiaurai perfotografuota vietovė, o visai mielai žiūrisi..
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 04 25 23:22)
super
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 04 26 00:07)
5:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 04 26 10:41)
5+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 04 26 11:51)
Pritrenkiančiai gerai. Vos ne kaip Grand Canyon:D
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 04 26 16:52)
dar nemaciau tokios atodangos :)+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 04 26 21:24)
gražu,5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 04 26 23:11)
Super, net nepagalvočiau kad ten taip
galima. Giriu
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 04 27 11:32)
tikrai ispudinga, Inga! ;+)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 04 27 14:22)
Dėkoju visiems! ;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 11 21 08:30)
gut 5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2011 02 07 23:34)
gražu 5
|
|
| |