| |
 |
1.
(2010 04 12 15:54)
a pakviesi mane i antana i keturnedeli..:)+6
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 04 12 15:58)
1/ ? kazhko nelabai supratau
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 04 12 16:21)
2/-a tai cia reikia ka suprast....padainuos toks zymus ..apie nieks nepakeis....:)+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 04 12 16:29)
Su briketais rukyt negerai, paskui dėmes lieka :) graži foto :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 04 12 16:35)
1 - o jau norėjau pagirti Arcaną, a pasirodo, kas pavėlavau... Bet gal dar spės mane išgirsti kol tas neuždainava - 5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 04 12 16:40)
4/ ne su briketais modelis.ten rukant dantys lupdaziu issitepe,todel tikriausiai taip atrodo.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 04 12 16:40)
ooo šita tai faina... gerulė foto :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 04 12 16:41)
aciu :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 04 12 16:58)
++ aNTANAI...TI ISMOKSI PURVINIO PARTIJA-..O AS GAL PASIKARTOSIU ANT NKUBILIAUS..;-0
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 04 12 17:15)
i da kokletu bus su bulbem...:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 04 12 17:20)
nepyk Arkana, bet kotlietus labai mėgstu a da su bulvam, tai ir rūkyt nebnoris
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 04 12 17:28)
11/ kiek tau galima kartoti,kad man tavo nuomone ir nuprotejimas visiskai neidomu ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 04 12 19:19)
++
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 04 12 19:39)
Prie mėgstamiausiu ! puikus darbas ;) +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 04 12 21:59)
a2i8 :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 04 13 00:13)
"...ir išleido dūšią..."
;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 04 13 00:13)
stulbinančiai.........................
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 04 13 13:02)
:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 04 13 13:53)
5+
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 04 13 14:12)
Buvo toks Oskarams nominuotas filmas "Žalioji mylia", kuriame mistiniam herojui iš burnos išvirsdavo musių spiečius kiekvieną kartą po atlikto stebuklo. Čia siužetas panašus, tik vietoje musių - dūmai... Ką tai galėtų reikšti?
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 04 13 15:36)
kazkaip nelabai naturaliai ta israiska bet visai nieko ;)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 04 18 13:41)
Šiurpulingai gražu.
|
|
| |