| |
 |
1.
(2007 09 28 19:30)
Duodam Žmogui taškų!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 09 28 19:31)
na ir gerai
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 09 28 19:33)
1-2 Ačiū :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 09 28 19:38)
ir dar :)+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 09 28 19:44)
Turbūt prakiuro valtis po tokio plaukiojimo... :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 09 28 19:44)
ne spygliai cia, o knopkes :))
+4,5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 09 28 20:21)
Smagiai paiskylavote :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 09 28 20:21)
violetinis vanduo savotiškai :) bet patiko.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 09 28 20:27)
ačiū
5- prakiuro, bet ne nuo lietaus :)
6- :)
7- smagiai, lijo tik pusdienį :)
8- pas mane su spalvomis kaip ir gerai...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 09 28 20:51)
as tai dangaus gal noreciau maziau ;) bet patiko tie spygliukai lb ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 09 28 21:37)
super kadras!!!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 09 28 21:48)
smagiai
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 09 28 22:27)
1/ Tikrai 5-ių negaila:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 09 28 23:45)
Geros knopkes, liuks!
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 09 29 08:02)
Dėkui visiems
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 09 29 12:44)
Gerai ...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 09 29 18:27)
gerai!
... tik spalvos galetu visos but (imho)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 09 30 21:57)
labai gerai perteikta ;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 10 01 20:51)
Aštrūs spygliukai +
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 10 02 20:44)
puikiai...!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 10 03 13:32)
patiko :)+
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 10 06 12:47)
Originalu
|
|
| |