Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. A.    (2010 03 12 19:51)  
Nuostabiai
 
 
2. jjj    (2010 03 12 19:52)  
4,5
 
 
3. aero    (2010 03 12 19:57)  
nu kaip visada, labai.... bet sikart kazko truputi truksta
 
 
4. A.S.    (2010 03 12 21:38)  
Man tai nieko netrūksta rudeniškai spalvingai ir tokie miela trauka į kažkur...
 
 
5. Arnoldas Kalabuchovas    (2010 03 12 21:51)  
idomu 5
 
 
6. Hermis Preikštas    (2010 03 12 21:54)  
fain
 
 
7. Zenonas Urbonavičius    (2010 03 12 22:14)  
Visai malonu į rudenį pažiūrėt, kai už lango pavasaris, nors ir nelabai koks:) +
 
 
8. AUDrius a    (2010 03 13 08:10)  
grožis +5
 
 
9. Algis aš    (2010 03 13 09:04)  
5
 
 
10. Arnis    (2010 03 13 09:06)  
pasakiskos spalvos :) smagiai tas krumelis itraukia gilyn i nuotrauka
 
 
11. Eglė    (2010 03 13 10:35)  
Oho, super. :)
 
 
12. Jonas Jarasunas    (2010 03 13 11:37)  
Gražiai čia
 
 
13. Arturas Kupcinskas    (2010 03 13 12:22)  
5+
 
 
14. Indru    (2010 03 13 12:27)  
Suuuper!
 
 
15. Inga    (2010 03 13 13:25)  
gražu! kompozicija, spalvos!
 
 
16. Evaldas Činga    (2010 03 13 13:34)  
miela prisimint
 
 
17. Pelkiu Senis    (2010 03 13 14:09)  
savo lygoj savo atkaltu stilium, paprasti vaizdai nepaprastai
 
 
18. mi    (2010 03 13 15:52)  
puikiai
 
 
19. vaina    (2010 03 13 16:28)  
pasakishkai atrodo...hmmm
 
 
20. Donatas Guzevicius    (2010 03 13 19:48)  
nugis gražu
 
 
21. Ramūnas Snarskis    (2010 03 14 23:31)  
:)+
 
 
22. Eglė Dirmeikytė    (2010 03 19 10:49)  
įspūdingai.
 
 

Gamta
Taškai: 102
Vidurkis: 4.48
Vertino vartotojų:   58
Žiūrėta kartų:   2900
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20043
3321317
2002 7
(balsai vėluoja viena para)