| |
 |
1.
(2010 03 06 00:39)
ramaus miego.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 03 06 02:06)
neblogai
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 03 06 07:19)
gražu....ramu, švelnu...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 03 06 07:41)
liuks+5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 03 06 10:30)
nebloga tokia
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 03 06 10:53)
Kokia technika visa tai buvo atlikta?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 03 06 11:02)
Efektų vaikymasis rezultato nedavė. Patraukią pozą sugadino visai prastas atlikimas. Jei reikėtų vertinti už ketinimus - tai viena, dabar už prastą rezultatą - 3,5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 03 06 11:32)
7/Pentacon Six su Sonnar 180, Tmax400
9/atlikimas nera prastas, as tai matau ja atspausdinta. O "efektu vaikymasis" siuo atveju yra tiesiog nekantrumas parodyti. neisbaigtas tas skenavimas ir paruosimas ir man paciai.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 03 06 11:51)
Gaziulka, man-puikiai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 03 06 11:58)
būsenos portetas. švarios, lengvos..
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 03 06 12:19)
dailus portretas :)
tik toks pavadinimas nieko nesako, bent jau man :D
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 03 06 13:05)
Gražu :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 03 06 13:08)
liuks!
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 03 06 14:36)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 03 06 15:08)
turejau net prisijungt :)uzburei :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 03 06 15:11)
nuostabu :>
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 03 06 17:07)
5+
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 03 06 17:25)
pats kadras man nelabai.. 3.5-4 kazhkur
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 03 06 18:59)
man tai liuks, ..
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 03 06 19:11)
4,5
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 03 06 20:23)
kliūna akiai kairė ranka, kad liejasi su kėde ...
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 03 06 20:55)
nu gi liuks Gaziulka :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |