Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2010 02 26 18:09)  
neturiu ka pasakyti... faina :)
 
 
2. Laura Gedžiūnaitė    (2010 02 26 18:36)  
:)
 
 
3. jjj    (2010 02 26 18:39)  
5
 
 
4. Rolandas Butkevičius    (2010 02 26 19:12)  
liuks
 
 
5. Leah Lash    (2010 02 26 20:09)  
fantastiškai. penki :)
 
 
6. barsas    (2010 02 26 20:23)  
ar pas ja rankoje cigarete,ar ji ten mokytojai f...ka rodo..? :) o siaip labai ziurisi +5
 
 
7. radegunda    (2010 02 26 22:28)  
grakščiai, tik kodėl sienos nebaigei dažyti?
 
 
8. Mindaugas SNARSKIS    (2010 02 26 22:32)  
6/ Taip ir maniau, kad tikrai bus toks klausimas. ;) Ten nieko nelaiko - tiesiog laibi pirstai. :))
7/ Vasara kai silti orai bus, butinai uzbaigsiu dazyti kambari. ;)
 
 
9. Raimonda Sutkuvienė    (2010 02 26 22:34)  
6/:))) Mintys sutapo...Groju, bet su cigarete dar nebandžiau, gera užuomina...:)))
Mindaugėli, tiesiog PUIKU!!!!5
PS. o gal ji, grodama, diriguoja nematomam chorui?
 
 
10. Danas Macijauskas    (2010 02 26 22:45)  
fotkese gan daznas reiskinys, piestas- reciau :)
 
 
11. Danas Macijauskas    (2010 02 26 22:45)  
ehey.. cia gi ne fucka rodo :D o taip pasirode :P
 
 
12. Mindaugas SNARSKIS    (2010 02 26 23:14)  
9/Dekui, kambaryje daugiau nieko nera tik tai piano garsai ;)
11/ Demesingumo :))
 
 
13. BROK    (2010 02 26 23:42)  
liuks :)
 
 
14. Aloyzas Stakelė    (2010 02 27 14:39)  
gerai skamba
 
 
15. Animacine    (2010 02 27 14:39)  
as jau tokios sukneles noriu!
 
 
16. Vladas dobrovolskis.lt fotik®    (2010 03 01 17:37)  
tikrai kad medinis pianinas, zaviuosi :)
 
 
17. Ramūnas Snarskis    (2010 03 02 21:56)  
girdžiu muzika+5
 
 
18. Monika Krišinaitė    (2010 03 05 18:35)  
Pagaliau sulaukiau. Čia tikriausiai aš ;)
 
 
19. Tomas Krišinas    (2010 03 07 12:26)  
Muzika gerai:) +
Gal nupieškit ir akordionistą;)
Įsivaizduočiau, kad ten aš:)
 
 
20. Pelkiu Senis    (2010 03 13 13:07)  
man tavo darbai geryn ir geryn, nedaznai taip tenka pasakyt
 
 
21. Valentinas Pečininas    (2010 03 15 23:24)  
Labai simpatiškas darbas
 
 
22. Gintaras Vitulskis    (2010 03 25 08:35)  
gražus darbas, taip ir traukia akį moters figūrėlė:)+
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 76
Vidurkis: 4.25
Vertino vartotojų:   56
Žiūrėta kartų:   2591
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
40042
641421
4102 3
(balsai vėluoja viena para)