| |
 |
1.
(2010 02 26 18:09)
neturiu ka pasakyti... faina :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 02 26 19:12)
liuks
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 02 26 20:09)
fantastiškai. penki :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 02 26 20:23)
ar pas ja rankoje cigarete,ar ji ten mokytojai f...ka rodo..? :) o siaip labai ziurisi +5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 02 26 22:28)
grakščiai, tik kodėl sienos nebaigei dažyti?
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 02 26 22:32)
6/ Taip ir maniau, kad tikrai bus toks klausimas. ;) Ten nieko nelaiko - tiesiog laibi pirstai. :))
7/ Vasara kai silti orai bus, butinai uzbaigsiu dazyti kambari. ;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 02 26 22:34)
6/:))) Mintys sutapo...Groju, bet su cigarete dar nebandžiau, gera užuomina...:)))
Mindaugėli, tiesiog PUIKU!!!!5
PS. o gal ji, grodama, diriguoja nematomam chorui?
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 02 26 22:45)
fotkese gan daznas reiskinys, piestas- reciau :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 02 26 22:45)
ehey.. cia gi ne fucka rodo :D o taip pasirode :P
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 02 26 23:14)
9/Dekui, kambaryje daugiau nieko nera tik tai piano garsai ;)
11/ Demesingumo :))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 02 26 23:42)
liuks :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 02 27 14:39)
gerai skamba
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 02 27 14:39)
as jau tokios sukneles noriu!
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 03 01 17:37)
tikrai kad medinis pianinas, zaviuosi :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 03 02 21:56)
girdžiu muzika+5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 03 05 18:35)
Pagaliau sulaukiau. Čia tikriausiai aš ;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 03 07 12:26)
Muzika gerai:) +
Gal nupieškit ir akordionistą;)
Įsivaizduočiau, kad ten aš:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 03 13 13:07)
man tavo darbai geryn ir geryn, nedaznai taip tenka pasakyt
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 03 15 23:24)
Labai simpatiškas darbas
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 03 25 08:35)
gražus darbas, taip ir traukia akį moters figūrėlė:)+
|
|
| |