Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. LP    (2009 12 26 15:26)  
Tokie niurus, paslaptingi.. grazu tik vis galvoju turetu atrodyti pasakiskai tas antrame plane meistas jei to krumo kaireje nebutu.. uogyte
 
 
2. BROK    (2009 12 26 17:06)  
super! +
 
 
3. Animacine    (2009 12 26 19:00)  
koks dangus, nerealu
 
 
4.    (2009 12 26 19:09)  
aha visai fain :)
 
 
5. Nerijus Kuzmickas    (2009 12 26 22:57)  
ima kazkiek
 
 
6. gintaras kasperionis    (2009 12 26 23:06)  
Nuostabi dangaus tekstūra...
 
 
7. jjj    (2009 12 26 23:08)  
5
 
 
8. Animacine    (2009 12 26 23:21)  
nagi dabar ir baliuka det tenka;) vis neatsiziuriu dangum;)
 
 
9. RaBė(RaSa)    (2009 12 27 00:09)  
oho...
 
 
10. BROK    (2009 12 27 00:36)  
5
 
 
11. Hermis Preikštas    (2009 12 27 00:43)  
gerai
 
 
12. Donatas Guzevicius    (2009 12 27 08:44)  
gerai
 
 
13.    (2009 12 27 08:53)  
5
 
 
14. AUDrius a    (2009 12 27 10:22)  
yessss +
 
 
15.    (2009 12 27 12:20)  
gerai
 
 
16. A.B.    (2009 12 27 14:40)  
+:)
 
 
17. soul    (2009 12 27 15:49)  
kam tas rašalas
 
 
18. Aušra B.    (2009 12 27 16:22)  
beveik aurora borealis :)
 
 
19. Olga Vaikas    (2009 12 27 17:48)  
:)
 
 
20. Ramus    (2009 12 27 18:20)  
dramatiskai...
 
 
21. Evaldas Činga    (2009 12 27 22:32)  
Grėsmingas dangus
 
 
22. Antanas Kučinskas    (2009 12 30 12:30)  
Labai gerai. Kaip danguje - taip ir ant žemės. O jei taip , tai į mėgstamas. 5
 
 
23. Silentes    (2009 12 31 03:45)  
Su sita issidavei (:
 
 
24. Silentes    (2009 12 31 03:47)  
ta prasme, kad turi gera skoni (;
 
 

Kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.57
Vertino vartotojų:   45
Žiūrėta kartų:   2458
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00030
1221116
1103 5
(balsai vėluoja viena para)