| |
 |
1.
(2009 12 05 10:24)
labas rytas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 12 05 10:32)
Labas :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 12 05 11:12)
Grazus rytas
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 12 05 11:43)
Ačiū :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 12 05 13:55)
gražu
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 12 05 14:24)
geras zaislas ta Mamiya,,,puikus kadras,,,pitaks
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 12 05 18:42)
Na pliusas tik juostai, bet ne paciam kadrui.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 12 05 18:51)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 12 05 21:12)
Grazus portretas, liuxs
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 12 05 21:20)
liuks
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 12 05 22:17)
Labai!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 12 06 00:32)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 12 06 03:17)
šita tai tikrai puiki nuotrauka. ypatingai asmeniška
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 12 06 08:56)
Ačiū :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 12 06 09:25)
8/ įdomus požiūris, aš vien tame, kad fotografuota juosta pliusų neįžvelgiu. Kas šiame kadre negerai? Aš asmeniškai žinau kas man nepatinka, bet įdomu būtų nuomonę išgirst konkrečią. Nes bet kaip apie bet ką kalbėt visi mokam ;) o geriausiai mokam dalint tylius trejetus tik dėl sau žinomų priežasčių ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 12 06 12:29)
penki, Gintare
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 12 06 19:28)
man tai tik ta stikline kaireje kliuna,,,daugiau tai nieko nematau,,,bet niekaip nesuprantu to kas troijke deda,,,visokiu ziopliu yra,,,
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 12 06 21:01)
uhu pritariu del stiklines :) bet as kadangi esu nusistaciusi kategoriskai pries juostos photoshopinima, tai palikau taip :) trejetai dazniausiai (ne visad) man sukalami tie patys 4-5 vienetai prie visu foto :)) tai as nesuku galvos per daug...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 12 06 21:02)
Hanibale aciu tau ;)
|
|
| |