| |
 |
1.
(2009 11 29 17:43)
nusisypsojau, nes graziai liudnai atrodo
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 11 29 17:53)
erdvu
+5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 11 29 17:53)
idomiai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 11 29 18:11)
ola,,,plius cia didelis
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 11 29 18:58)
Patinka man Arnoldo baltasis stilius, kuris dar ir gerai įvykdytas =]
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 11 29 19:18)
Turi paslapties
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 11 29 20:19)
+++
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 11 29 21:15)
ir ka man tai primena? :) Grazu
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 11 29 21:25)
grazu cia
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 11 30 00:25)
puikiai išties..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 11 30 11:40)
gut
|
|
| |