Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Vaiva    (2009 10 01 12:01)  
patink, įdomiai pateikta ir pavadinimas labai dera, mano nuomone
 
 
2. liutauras parojus    (2009 10 01 12:51)  
puikiai
 
 
3. Ponaitis_B    (2009 10 01 12:55)  
liuxiskai :) +
 
 
4. Arvydas Venclovas    (2009 10 01 13:20)  
...žiūris...
 
 
5. Kristina Petrošių    (2009 10 01 13:46)  
puiki foto
 
 
6. Mindaugas Buivydas    (2009 10 01 14:08)  
Geras
 
 
7. Gryn    (2009 10 01 15:18)  
ooo, šita net visai nebloga
 
 
8. Vilija Buivydė    (2009 10 01 16:22)  
super
 
 
9. Rasa Makaraitytė    (2009 10 01 19:19)  
Patinka :) 4.5
 
 
10. Julius pils    (2009 10 01 19:43)  
patinka net labai... 5
 
 
11. Alla Poletaeva    (2009 10 01 23:13)  
labai net
 
 
12. Romas Kanapeckas    (2009 10 01 23:14)  
Ui geras
 
 
13. Vaiva    (2009 10 02 01:58)  
P.S. kaip iš kokios "Nike" reklamos:)
 
 
14. VV    (2009 10 02 07:54)  
cia ir mano 5. Gerai pulsuoja
 
 
15. Edita    (2009 10 02 08:33)  
Super. Sunkiai lengva :)
 
 
16. Saulius B.    (2009 10 02 11:04)  
oi, gerai cia! toks niurumas sukurtas shviesioj vietoj.
 
 
17. Lina    (2009 10 02 11:49)  
laabai :-)
 
 

Tema
Taškai: 93
Vidurkis: 4.81
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   1468
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
000411
101314
0001 2
(balsai vėluoja viena para)