| |
 |
1.
(2009 10 01 12:01)
patink, įdomiai pateikta ir pavadinimas labai dera, mano nuomone
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 01 12:51)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 01 12:55)
liuxiskai :) +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 01 13:20)
...žiūris...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 01 13:46)
puiki foto
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 01 14:08)
Geras
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 01 15:18)
ooo, šita net visai nebloga
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 01 16:22)
super
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 01 19:19)
Patinka :) 4.5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 01 19:43)
patinka net labai... 5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 01 23:13)
labai net
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 01 23:14)
Ui geras
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 02 01:58)
P.S. kaip iš kokios "Nike" reklamos:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 02 07:54)
cia ir mano 5. Gerai pulsuoja
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 02 08:33)
Super. Sunkiai lengva :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 02 11:04)
oi, gerai cia! toks niurumas sukurtas shviesioj vietoj.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 02 11:49)
laabai :-)
|
|
| |