Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

[zenit-e ir mirusi juosta]

 
1. Luce    (2009 09 15 23:32)  
patinka man tokie. pusėtini.
 
 
2. Skaistė    (2009 09 15 23:34)  
Koks žavus, kad ir pusėtinai nufotografuotas:) Ir tos juostos numirėlės spalvos gražios.
 
 
3. blunkanti    (2009 09 15 23:47)  
šiltas toks
 
 
4. Danielius    (2009 09 16 05:45)  
,,jei cia auto,tada 4,5:)
 
 
5. bitės akys    (2009 09 16 08:49)  
smagi tikrai kad
 
 
6. MP    (2009 09 16 09:34)  
geras labai
 
 
7. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 09 16 09:49)  
beveik puse :)
 
 
8. Romas Kanapeckas    (2009 09 16 10:14)  
Artejama prie 3/4 :)))
 
 
9. Indrė    (2009 09 16 11:43)  
ah kaip man patinka toki portretai :}} super!
 
 
10. Olga Vaikas    (2009 09 16 12:59)  
:)
 
 
11. Milda K.    (2009 09 16 13:13)  
afigenai pusėtinas portretas :)
 
 
12. Tricky kid    (2009 09 16 21:09)  
fainai
 
 
13. Kristina Pet    (2009 09 16 21:49)  
na gi gražiai sakyč :)
 
 
14. Reda Ka    (2009 09 16 22:16)  
m!!!!!
 
 
15.    (2009 09 16 22:21)  
pusiau isimylejau sita portreta ;) 5
 
 
16. Juozapas    (2009 09 16 23:23)  
:)
 
 
17. Olga Vaikas    (2009 11 23 10:26)  
puikus portretas
 
 

Portretas
Taškai: 80
Vidurkis: 4.55
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   2537
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00031
104812
0211 3
(balsai vėluoja viena para)