| |
 |
1.
(2009 09 15 23:32)
patinka man tokie. pusėtini.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 15 23:34)
Koks žavus, kad ir pusėtinai nufotografuotas:) Ir tos juostos numirėlės spalvos gražios.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 15 23:47)
šiltas toks
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 16 05:45)
,,jei cia auto,tada 4,5:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 16 08:49)
smagi tikrai kad
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 16 09:34)
geras labai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 16 09:49)
beveik puse :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 16 10:14)
Artejama prie 3/4 :)))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 16 11:43)
ah kaip man patinka toki portretai :}} super!
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 16 12:59)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 16 13:13)
afigenai pusėtinas portretas :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 16 21:09)
fainai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 16 21:49)
na gi gražiai sakyč :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 16 22:16)
m!!!!!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 16 22:21)
pusiau isimylejau sita portreta ;) 5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 16 23:23)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 11 23 10:26)
puikus portretas
|
|
| |