|
|
|
|
| |
 |
1.
(2009 08 28 11:22)
Puikus derinys,gaivus kadras.+
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 08 28 11:24)
Mane labai žavi gilus bet tuo pačiu ir tyras ledynų mėlis... kartą teko laižyti tokį :)))) Man tik norėtūsi pačios nuotraukos didesnės +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 08 28 11:47)
labai labai:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 08 28 11:47)
ir i mgstamas:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 08 28 11:51)
vau
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 08 28 11:57)
gerai susikalba
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 08 28 12:00)
lelija. Šiek tiek pablukinčiau mėnulį
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 08 28 13:15)
kažkas nerealaus +++++
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 08 28 14:26)
normaliai vaizdelis
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 08 28 14:47)
Puiku :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 08 28 14:59)
Ui kaip gerai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 08 28 15:21)
Aciu visiems uz komentarus!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 08 28 15:41)
o kam ta menuli cia blukinti?
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 08 28 16:17)
...ledkalnis. Kur fotografuota?
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 08 28 17:03)
Islandijoje, sia vasara. Liepos pradzioje...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 08 28 20:13)
jei či liepos mėnuo, tai kas ti žiemą dedas (-:
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 08 28 22:19)
Graži kompozicija
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 08 28 23:34)
visai įdomi butaforija :] bet vietom šiek tiek broko išlenda
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 08 28 23:37)
puiki koloristika, man patinka lengvumas
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 08 29 13:15)
oho.. 5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 08 29 14:00)
Gražu :))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 08 29 14:18)
labai liux
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 08 29 18:41)
gut +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 09 01 08:12)
be zodziu i megstamas!!
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 09 03 15:34)
geras
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 10 15 22:04)
Viskas. Noriu i Islandija!
|
|
| |