| |
 |
1.
(2009 08 11 20:55)
o jis dar matai fotogrrafuoja
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 08 11 21:11)
nuostabiai
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 08 11 21:15)
:) +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 08 11 21:25)
saugokitės žolėdžių visokių... :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 08 11 22:48)
4/ karvinas tik lyžt , lyžt...:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 08 12 08:03)
mielas kadras
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 08 12 08:50)
l.gerai
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 08 12 10:09)
labai erzina tas gysločio "žiedas" ant veido. labai jau intensyvus. raut tokius lauk :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 08 12 17:20)
5 balai.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 08 13 18:47)
pitakas
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 08 16 21:23)
nuostabiai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 16 16:24)
jaukiai... :}
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 25 01:22)
o šita irgi kokia nuostabi...iš kur Jūs gaunate tokių gražių raudonplaukių ir tokių žalių žalių pievų? :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 25 11:41)
16./ thanks, cia viena raudonplauke, o pievos lietuviskos :) pacios kazkaip atsiranda vietoje ir laiku
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 02 20 11:07)
красота!!!
|
|
| |