| |
 |
1.
(2009 08 02 15:51)
idomiai ;D
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 08 02 15:53)
kuom,kuom :D gi isejom atostogu ir pasidavem vasaros malonumams :D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 08 02 15:53)
;DD nu cia geras :D
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 08 02 15:54)
gražus raštas, patinka kai raidės kairėn griūva (-:
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 08 02 16:09)
Ira ideja:). Mane Nepatinka nikas kazkieno labai blasko. Vis ziuriu kam cia niekas nepatinka:). Gerai cia siaip
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 08 02 16:11)
Nepatinka Atostogos gerai pastebeta :DDD
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 08 02 16:14)
gerai prajuokinai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 08 02 17:01)
Pagalvojau, kad blogiau (kas nors atsitiko) kai pamačiau mažą foto :)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 08 02 17:02)
Ne sis kartas isskirtinis i gera :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 08 02 17:15)
:) +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 08 02 18:01)
dekui
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 08 02 18:39)
įpatingu ilgiu pasižymintis didieji pirštukai :)))))) +5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 08 02 19:30)
Fainai ;D
Tokios dar nemačiau ;D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 08 02 20:35)
nu neoriginalu, liaukitės
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 08 02 21:09)
kas tau cia neoriginalaus? parodyk ka panasaus kudroj :D
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 08 02 21:58)
Orginali fotografija tikrai;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 08 02 23:12)
gerai :))) +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 08 02 23:16)
Na, tiesiog kojos...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 08 02 23:24)
kiekvienas turi savo nuomone :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 08 02 23:39)
...ne visi, iš tokių atostogų sugrįšta:D
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 08 02 23:40)
Nevisiem lemta :D
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 08 02 23:52)
23/ na taip:D
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 08 03 00:31)
nu visai idomiai :) +
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 08 03 01:32)
:))) geras +
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 08 03 02:15)
liux
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 08 03 07:10)
atostogos pas šv. Petrą ...
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 08 03 11:22)
28/ o rudeni bus rainkarnacija? :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 08 03 11:41)
zinoma juliau :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 08 03 12:12)
Smagi idėja ;) +5
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 08 03 15:28)
Geras čia ;DD Nu joooo, tiek dirbdamas, tai nebent tokių atostogų sulauksi xDDD Amžinasis poilsis ;P
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 08 03 15:50)
xD
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 08 03 21:28)
30/ nekantriai laukiam :D
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 08 03 22:17)
Amen :)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 08 06 20:30)
Astriai
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 08 12 22:33)
po tokių atostogų galima ir nebegrįžti
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 08 21 15:14)
šmaikštu ;)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 09 02 23:44)
Super ideja :)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 09 29 10:58)
puiku...++
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 10 28 22:26)
Ideja +++
|
|
| |