Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. donnY    (2009 08 02 15:51)  
idomiai ;D
 
 
2. Ponaitis_B    (2009 08 02 15:53)  
kuom,kuom :D gi isejom atostogu ir pasidavem vasaros malonumams :D
 
 
3. Monika Krišinaitė    (2009 08 02 15:53)  
;DD nu cia geras :D
 
 
4. skarbonke    (2009 08 02 15:54)  
gražus raštas, patinka kai raidės kairėn griūva (-:
 
 
5. Ponaitis_B    (2009 08 02 15:54)  
;)
 
 
6. Pelkiu Senis    (2009 08 02 16:09)  
Ira ideja:). Mane Nepatinka nikas kazkieno labai blasko. Vis ziuriu kam cia niekas nepatinka:). Gerai cia siaip
 
 
7. Ponaitis_B    (2009 08 02 16:11)  
Nepatinka Atostogos gerai pastebeta :DDD
 
 
8. Saulius Virbila    (2009 08 02 16:14)  
gerai prajuokinai
 
 
9. R.K.D.    (2009 08 02 17:01)  
Pagalvojau, kad blogiau (kas nors atsitiko) kai pamačiau mažą foto :)))
 
 
10. Ponaitis_B    (2009 08 02 17:02)  
Ne sis kartas isskirtinis i gera :)
 
 
11. NaktiesFėjaMiholina    (2009 08 02 17:06)  
5
 
 
12. PETER    (2009 08 02 17:15)  
:) +
 
 
13. Ponaitis_B    (2009 08 02 18:01)  
dekui
 
 
14. wiga    (2009 08 02 18:39)  
įpatingu ilgiu pasižymintis didieji pirštukai :)))))) +5
 
 
15. j    (2009 08 02 19:30)  
Fainai ;D
Tokios dar nemačiau ;D
 
 
16. Aušra B.    (2009 08 02 20:35)  
nu neoriginalu, liaukitės
 
 
17. Ponaitis_B    (2009 08 02 21:09)  
kas tau cia neoriginalaus? parodyk ka panasaus kudroj :D
 
 
18. NaktiesFėjaMiholina    (2009 08 02 21:58)  
Orginali fotografija tikrai;)
 
 
19. vital    (2009 08 02 23:12)  
gerai :))) +
 
 
20. Edita    (2009 08 02 23:16)  
Na, tiesiog kojos...
 
 
21. Ponaitis_B    (2009 08 02 23:24)  
kiekvienas turi savo nuomone :)
 
 
22. Rūta Smailys    (2009 08 02 23:39)  
...ne visi, iš tokių atostogų sugrįšta:D
 
 
23. Ponaitis_B    (2009 08 02 23:40)  
Nevisiem lemta :D
 
 
24. Rūta Smailys    (2009 08 02 23:52)  
23/ na taip:D
 
 
25. skruzdėlytė    (2009 08 03 00:31)  
nu visai idomiai :) +
 
 
26. Zydrunas Budzinauskas    (2009 08 03 01:32)  
:))) geras +
 
 
27. Ineta G    (2009 08 03 02:15)  
liux
 
 
28. Petras T.    (2009 08 03 07:10)  
atostogos pas šv. Petrą ...
 
 
29. Julius pils    (2009 08 03 11:22)  
28/ o rudeni bus rainkarnacija? :)
 
 
30. Ponaitis_B    (2009 08 03 11:41)  
zinoma juliau :)
 
 
31. Rūta Rylaitė    (2009 08 03 12:12)  
Smagi idėja ;) +5
 
 
32. linna    (2009 08 03 15:28)  
Geras čia ;DD Nu joooo, tiek dirbdamas, tai nebent tokių atostogų sulauksi xDDD Amžinasis poilsis ;P
 
 
33. Ponaitis_B    (2009 08 03 15:50)  
xD
 
 
34. Julius pils    (2009 08 03 21:28)  
30/ nekantriai laukiam :D
 
 
35. Algirdas Juška    (2009 08 03 22:17)  
Amen :)
 
 
36. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 08 06 20:30)  
Astriai
 
 
37. Robertas Milaševičius    (2009 08 12 22:33)  
po tokių atostogų galima ir nebegrįžti
 
 
38. Olga Vaikas    (2009 08 21 15:14)  
šmaikštu ;)
 
 
39. Progresas    (2009 09 02 23:44)  
Super ideja :)
 
 
40. Gytis Turčinskas    (2009 09 29 10:58)  
puiku...++
 
 
41. virgis nxxxs    (2009 10 28 22:26)  
Ideja +++
 
 

Kita
Taškai: 81
Vidurkis: 4.43
Vertino vartotojų:   54
Žiūrėta kartų:   3214
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10120
6151517
0001 5
(balsai vėluoja viena para)