| |
 |
1.
(2009 07 20 09:22)
Puikus debiutas .Sveikinu ...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 07 20 09:25)
1) tikriausiai ne debiutas, o sugrižįmas... :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 07 20 09:30)
Malonu :))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 07 20 09:33)
Labai įdomios spalvos. Taip pat ir pasirinktas kampas :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 07 20 11:03)
spalvingai išsiliejus :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 07 20 11:15)
gražios spalvos, neįprastas dangus:)+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 07 20 11:31)
Kontrastingai ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 07 20 11:57)
Puikiai uzmaisytos spalvos ;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 07 20 12:11)
puiku...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 07 20 12:35)
Graziai...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 07 20 13:42)
Sveikas sugrįžęs, malonu matyti :)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 07 20 14:13)
Geras
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 07 20 15:21)
super!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 07 20 16:58)
je
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 07 20 18:53)
ok!
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 07 20 20:08)
Grazu!!!!
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 07 20 20:13)
labai grazus kadras :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 07 20 20:13)
na, gražiai - kaip visada :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 07 20 20:23)
nostalgija..... :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 07 20 22:12)
bunda jau Baltija :}}}}
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 07 20 22:13)
bunda jau Baltija :}}}}
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 07 20 23:06)
patiko baltija :-)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 07 22 11:03)
super!+
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 07 23 18:18)
Super - ne tas zodis. Tokia kabinti ant sieno 2 x 3 m.....
|
|
| |
| |
 |
26.
(2010 02 21 19:41)
Kaip jauku! %) 5
|
|
| |