| |
 |
1.
(2006 11 09 16:15)
čia ta išraiška prie grafiti man labai dera
|
|
| |
| |
 |
2.
(2006 11 09 16:19)
Pritariu Cesei...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2006 11 09 16:24)
...viskas čia dera... :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2006 11 09 18:07)
Personažas SUPER!!!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2006 11 09 19:41)
šį kadrą jau senų senovėje pamėgau!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2006 11 09 19:44)
ir žuvis pro šali eina :)))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2006 11 09 22:02)
:))) 5!
|
|
| |
| |
 |
8.
(2006 11 10 09:20)
xxxxxxxxxxxxxx
;-) ;-) ;-) ;-)
~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~
nuotaikinga sekunde !
+7
|
|
| |
| |
 |
9.
(2006 11 10 11:48)
:) prisiminiau kai ja poperine i rankas paemiau koks jausmas buvo :)
dawaj atvaziuok, m? ir fotas poperines atvezk, mm? ;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2006 11 10 12:19)
bene geriausia :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2006 11 10 14:23)
tipazas nerealus:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2006 11 10 23:59)
...foto super, tiktai kliovas ne toj pusėj...teigiamai žioplas...:-))))))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2006 11 11 11:47)
labai geras darbas ! +++
|
|
| |
| |
 |
14.
(2006 11 12 21:53)
kaifas 5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2006 11 13 23:41)
kada foto daryta? dar tokiais irankiais zuvi gaudo?
|
|
| |
| |
 |
16.
(2006 11 14 08:16)
netokia ir sena .2004uju snapshotas prie Danes upes.
|
|
| |