| |
 |
1.
(2009 05 21 15:48)
Labai įdomiai, tik apačioj figūra žiauroka tokia:)) Na, bet jei knygutė ne vaikams... kodėl gi ne.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 05 21 16:02)
šauniai
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 21 16:03)
tai niekur neparashyta kad knyga yra vaikams :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 05 21 16:08)
3/ tai va, kad neparašyta:)) viršutinė paveikslėlio dalis be abejonės puikiai tiktų vaikiškoms knygoms iliustruot:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 21 19:25)
hmmm
ir svelnu ir kraupu...:)
tai iliustracija!!!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 05 21 19:54)
negaliu nesizaveti tavo kuryba
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 05 22 01:20)
uu!
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 22 16:27)
creepy, šiurpu bet miela, gera kombinacija
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 24 13:19)
Nuostabu - ypač patinka žmogus ir jo akys.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 25 23:50)
smagiai:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 27 19:08)
ui...
astriai....
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 08 11 21:47)
o jetau..+5
|
|
| |