| |
 |
1.
(2009 05 08 17:51)
Na tas naujas pasaulis isties zavus :) seni zaislai irgi i nauja pasauli klijuojasi :))) 4.5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 08 17:56)
Kazkaip nuvalkiota patapo pastaruoju metu tie "smeliu uzpustyti" miestai, mada matyt tokia. Atlikta visai subtiliai, susvyravau tarp 3.5 ir 4, tad vertinu autoriaus naudai :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 05 08 18:03)
..o Taip...+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 05 08 18:06)
gerai padirbėta 5++
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 08 18:28)
Barcelona 2100 metai po Kristaus 5+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 05 08 19:44)
super padirbeta..tikra ateities vizija +5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 05 08 20:09)
Puikiai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 08 20:56)
Primena vaikyste, zaislu neturejau,sedejau dezej ir valgiau smeli. Idomus cia egzempliorius toks:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 08 21:19)
iš esmės tai mėgstu Jūsų darbus...ir vis laukiu ko nors nematyto... :))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 08 21:29)
10. Deja vu:)
Aciu uz pasisakymus!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 08 22:09)
10/Pritariu, patinka ir man !
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 05 08 22:15)
12. Aciu. Beje, panevezys irgi turbut i projekta pateks, svaitgali pasivaiksciojau su fotiku siek tiek..
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 05 08 22:19)
13/ smagu bus paziuret :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 05 08 22:58)
nebloga manipuliacija, grazus pateikimas+
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 09 10:42)
tas "gaublys" primena man vaikyste.
kartais dar ji galima rasti kai kur vaiku darzelyje..
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 05 09 11:02)
Geras.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 05 09 11:31)
super
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 05 09 17:01)
super tikrai+++++
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 05 09 17:01)
radai kaip sakant savo stiliuka. primena MAD MAX trilogija. bet is tikra db post apokalipsinis vaizdelis man rodos labiau su vandeniu negu su smeliu svieciasi:D. +5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 05 09 17:20)
super. patinka labai. (:
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 05 30 11:48)
labai grazu :) teigiamas balas:)
|
|
| |