| |
 |
1.
(2009 05 08 15:43)
Ei, palaukit!- sušuko medis. Medziai pasiziurejo ir sako- koks durnas, medziai gi nekalba:)
Vargsas medis nublokstas nuo gaujos. Geras pavadinimas. Siaip fotke labai zeba. Faina, kad daug balto dangaus palikta ir juodas remelis apriboja erdve gerai susizaizdamas su tamsiais medziu tonais. Labai gerai,paveiksliux tiesiog:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 05 08 15:49)
patiko 4.5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 08 16:21)
1/ka cia bepridursi..:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 05 08 18:05)
1/ šiek tiek logikos klaida - medžiai juk nekalba:)
o kadras fainas
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 05 08 19:08)
Man atrodo, kad tas priekyje gaujos vadas :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 08 19:12)
5/ Ujujuj, dar ir koks vadas:) skyrybas sukurste matomai:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 05 08 20:00)
panasu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 08 22:50)
nice :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 09 04:29)
mintis grazi
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 09 11:35)
4/netiesa, medžiai kalba. Tik reikia klausytis :))))
Labai patinka :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 09 12:55)
Atsiskyrelis :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 05 09 13:55)
idomiai 5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 05 09 17:03)
patiko+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 05 09 20:43)
Baltas dangus nukrito ir suplojo jū viršūnes :) faina
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 11 00:14)
+++++
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 05 11 13:36)
O gal jis Vadas ?
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 05 11 18:45)
Atstumtasis ...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 05 11 22:51)
geras
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 05 12 08:29)
:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 05 25 17:55)
minimalu, bet kokia erdvė mintims... labai patiko
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 09 12 13:47)
mistiska atmosfera.geras vaizdas,patiko man :>
|
|
| |