Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Dianukas    (2009 05 03 16:19)  
+
 
 
2. atyte    (2009 05 03 17:04)  
grazu +
 
 
3. Edgaras Medzevičius    (2009 05 03 17:09)  
+
 
 
4. Evaldas Činga    (2009 05 03 17:21)  
Liuks, puikios spalvos :)
 
 
5. Caroline    (2009 05 03 17:41)  
o vel ta pati mergaite is emailines foto :-)
grazu :-)
 
 
6. Propaganda    (2009 05 03 17:47)  
aciu ;)))
 
 
7. Tadas P.    (2009 05 03 18:40)  
+
 
 
8. Eglė    (2009 05 03 19:13)  
Man labai patinkaa.
 
 
9. Angel.G    (2009 05 03 19:21)  
Spalvingai +
 
 
10. Angel.G    (2009 05 03 19:21)  
Isplauke i kudra --- tai turek penkis!
 
 
11. Propaganda    (2009 05 03 19:25)  
O, Anzelika ;)
 
 
12. Ieva Austinskaitė    (2009 05 03 19:29)  
puikios spalvos :]
 
 
13. Donatas Guzevicius    (2009 05 03 19:31)  
gerai
 
 
14. Evaldas Činga    (2009 05 03 20:12)  
Ir dar karteli :)
 
 
15. AM    (2009 05 03 20:23)  
+5
 
 
16. Sigitas Kondratas    (2009 05 03 20:54)  
Fine
 
 
17. Altijus    (2009 05 04 01:32)  
Ypač kojinės +
:)
 
 
18. Petras T.    (2009 05 04 07:24)  
tink-patink
 
 
19. Baronas    (2009 05 04 09:44)  
Gerai suzaidei su melyna spalva:)
 
 
20. Pipiru Pieva    (2009 05 04 13:03)  
Labai gerai spalvos zaidzia :)
 
 
21. Rolandas Butkevičius    (2009 05 04 14:17)  
gražu..
 
 
22. Aloyzas Stakelė    (2009 05 04 15:31)  
Spalvotai:)
Kojos kokios felicitavos :)
 
 
23. radegunda    (2009 05 04 16:58)  
dailiai mergaitiškai
 
 
24. Daiva Kielė    (2009 05 04 16:59)  
gera foto
 
 
25. Milda K.    (2009 05 04 17:11)  
nagi 3, mergina kaip sulaužyta, turbūt tas labiausiai ir maišo
 
 
26. anuka    (2009 05 04 18:19)  
jei ne tas akivaizdus pozavimas būtų liuks.
 
 
27. Propaganda    (2009 05 04 21:30)  
dekui gentainiai ;) smagu, kad nuomones varijuoja, zinosiu ka patobulint ;)
 
 
28. Freestyler    (2009 05 08 23:11)  
na nepatinka man kai pozuoja.. nenaturalu kazkaip ..
 
 
29. Propaganda    (2009 05 09 13:01)  
man patinka rezisuriniai kadrai. aisku, poazvimas vis vien turi buti kuo naturalesnis.
 
 
30. AGU    (2009 05 12 18:37)  
Ši man labai patinka būtent savo violetinėmis kojekelnėmis :)
 
 
31. Propaganda    (2009 05 13 18:09)  
tik del to? :)))) na, bet aisku geriau negu is viso nepatiktu :)))
 
 
32. Hermis Preikštas    (2009 06 07 15:22)  
liuks
 
 
33. koja voro    (2009 07 20 10:21)  
gražioje vietoje gyveni
 
 
34. Julius Venslovas    (2009 09 14 21:12)  
Labai saunios spalvos.5
 
 

Portretas
Taškai: 94
Vidurkis: 4.57
Vertino vartotojų:   49
Žiūrėta kartų:   2838
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
21312
122920
0001 5
(balsai vėluoja viena para)