Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

62 min.

 
1. Mindaugas Buivydas    (2009 04 26 12:25)  
Nikkor AF 10.5mm f/2.8G ED DX Fisheye ?
 
 
2. Thomas Andrijauskas    (2009 04 26 12:30)  
jep :)
 
 
3. taj    (2009 04 26 12:41)  
be priekaistu, puikiai
 
 
4. Mindaugas Buivydas    (2009 04 26 13:02)  
2/neiškentei :)
 
 
5. Thomas Andrijauskas    (2009 04 26 13:05)  
4/ sena meile nerudyja :))
 
 
6. Darius Martinkus    (2009 04 26 13:44)  
buk geras paaiškink kaip tos žvaigždes taip pavažiuoja? negi išlaikymas dešimtminutinis?
 
 
7. Darius Martinkus    (2009 04 26 13:45)  
nepyk dabar tepažiurejau i aprašyma:DDDD
 
 
8. Arija    (2009 04 26 14:06)  
Liuks!
 
 
9. Donatas Guzevicius    (2009 04 26 14:09)  
geras vaizdelis
 
 
10. Mindaugas SNARSKIS    (2009 04 26 21:39)  
labai grazi nuotrauka. pateikimas puikus remeslis ir koloritas. :)
na labai patiko nuotrauka. didelis +5
 
 
11. Alla Poletaeva    (2009 04 26 21:44)  
pasaka...
ir fisheye į temą :)
 
 
12. Laura La    (2009 04 27 02:10)  
jėga! :)
 
 
13. mb    (2009 04 27 08:00)  
super!
 
 
14. aidas a .    (2009 04 27 08:45)  
Faini. Gerai zvaigzdes ispaise linijas.
 
 
15. M    (2009 04 27 09:30)  
+
 
 
16. Laimonas Ur    (2009 04 27 10:09)  
super
 
 
17. InDrė Bartašiūnaitė    (2009 04 30 22:02)  
super:)+
 
 
18. Arturas Kupcinskas    (2009 05 19 12:57)  
5
 
 
19. Zenonas Urbonavičius    (2009 05 20 07:34)  
Man atrodo įdomiai būtų vertikaliai pastatyta, šiaip ar taip +5
 
 

Gamta
Taškai: 82
Vidurkis: 4.68
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   2706
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02041
101417
0010 4
(balsai vėluoja viena para)