| |
 |
1.
(2009 04 26 12:25)
Nikkor AF 10.5mm f/2.8G ED DX Fisheye ?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 26 12:30)
jep :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 26 12:41)
be priekaistu, puikiai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 26 13:02)
2/neiškentei :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 04 26 13:05)
4/ sena meile nerudyja :))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 26 13:44)
buk geras paaiškink kaip tos žvaigždes taip pavažiuoja? negi išlaikymas dešimtminutinis?
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 26 13:45)
nepyk dabar tepažiurejau i aprašyma:DDDD
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 04 26 14:06)
Liuks!
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 26 14:09)
geras vaizdelis
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 26 21:39)
labai grazi nuotrauka. pateikimas puikus remeslis ir koloritas. :)
na labai patiko nuotrauka. didelis +5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 26 21:44)
pasaka...
ir fisheye į temą :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 27 02:10)
jėga! :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 27 08:00)
super!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 27 08:45)
Faini. Gerai zvaigzdes ispaise linijas.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 27 10:09)
super
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 30 22:02)
super:)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 05 20 07:34)
Man atrodo įdomiai būtų vertikaliai pastatyta, šiaip ar taip +5
|
|
| |