| |
 |
1.
(2009 04 09 18:54)
uh kokia šiltai švelni fota, faina
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 09 19:30)
Švelnu :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 09 19:40)
dailu!!!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 04 09 21:20)
mh... taip plaukiančiai.gražiai+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 09 21:33)
grazi fotke. pavadinimas uzknisantis, geriau jokio 4.5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 10 12:05)
su artėjančiom, Sima :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 04 10 13:53)
grazu :) 5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 10 15:39)
patiko
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 10 18:33)
Ui gerai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 10 20:08)
Su šventėmis:)+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 11 22:05)
už objektą pianky, o sakykite kaip čia yra :kodėl Jūsų puslapyje nuogų gražuolių daugiau nei pas mane su R, K ir R ir A kartu pajamūs ? :))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 13 18:24)
Subtyliai+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 14 17:58)
senai senai ...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 07 13:53)
patiko +5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 05 08 15:32)
autoportretas Siam?
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 05 11 08:12)
gerai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 05 16 21:46)
fainas darbelis +
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 05 18 22:38)
Istoriniu kadru kvepia ...ar as teisus ?
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 05 19 06:53)
visai joks istorinis...
pablyskinau ir tik tiek
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 06 10 02:37)
Matosi,-spinduliuoja jausmu siluma,++
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 06 10 12:43)
šilta foto ... +
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 06 27 18:06)
5 nuostabi..:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 07 07 21:57)
vaje, netiketai
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 08 21 13:01)
gut
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 08 25 21:36)
labai +
|
|
| |