| |
 |
1.
(2009 04 04 12:21)
Man tai puikus juodos baltos ir grudo derinys čia
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 04 12:28)
su didelia galia. 5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 04 13:29)
dailiai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 04 13:40)
puikus tavo darbai:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 04 04 20:13)
labai fainai šitas..
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 04 20:32)
ačių ;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 04 21:05)
labai gerai :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 04 22:17)
shiai personazho truksta. akys begioja. nera atskaitos tashko
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 04 22:35)
nebūtinai, galėtų būti ir kita kompozicija-išblaškymas ir detalių bei faktūrų įvairovė, tai gana įdomu, bet tada norėtusi, pastato tamsiąją sieną prigesinti
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 04 22:58)
9./ aha man ir kažkaip to truksta nu bet jau psio
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 04 23:25)
smagiai palaipiojau stogais :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 05 00:55)
gerai...
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 05 01:28)
sutinku su Marijaus nuomone, taciau vistiek graziai ziurisi :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 05 12:39)
dramatiskai, daug detaliu...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 06 17:00)
Jo, personažo trūksta, bet foto gera, niūriai gera +
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 04 06 19:40)
labai labai...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 06 21:04)
nieko man čia netrūksta
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |