| |
 |
1.
(2009 04 02 22:21)
Tikras ir nupenėtas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 02 22:23)
(-:
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 02 22:38)
och, kokia emocija :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 02 22:57)
Patinka, tik pagalys, kyšantis iš pakaušio nepatinka
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 04 02 23:02)
O jau pilvūzas koks :))) Super.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 02 23:02)
;) 5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 02 23:19)
4./ As neieskau idealaus kadro be to tai naturali aplinka:)) nenaikinau bojektu vardant kadro tobulumo. man atrodo trukumai grazina esme. o ir taip visas demesys fotoje tikrai ne i pagali krypsta:)) dzin tas "pagalys"
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 03 03:28)
spalvos,sviesa.viskas cia man fainai.nesuprantu ant zemes,kas per geles :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 03 08:25)
Gyva nuotrauka
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 03 08:42)
super :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 03 08:47)
Superman :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 03 11:22)
puiku :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 03 13:59)
Dzin tas pagalys... gera emocija...ledu norisi paragauti.... :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 04 03 16:54)
Labai gerai!
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 03 17:21)
7/Mano dėmesys krypsta. Bet nuotrauka, kaip jau sakiau, gera :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 03 20:04)
smagiai :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 04 03 20:28)
16/ tai kad blure tas pagalys, ot regėjimas pas žmogų :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 03 21:56)
super duper viskas cia.vasaros noriu!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 04 03 22:36)
18/Matau, kad blure, nes regėjimu tikrai nesiskundžiu. Nesikabinėju niekad tik tam, kad kabinėtis. Man jis tikrai nepatinka, tai subjektyvu. Ir manau, normalu
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 03 23:04)
:)+
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 04 04 13:24)
20./ Viskas ok:) Fain kad patiko:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 04 05 12:17)
supaman :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 04 06 15:24)
zvilgsnis ir skonis viename....
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 04 09 17:13)
Oi koks supermeniukas :)))) Fainai :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 04 18 11:27)
Turit, Zajac, daug geru fotografiju
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 04 24 01:02)
niam
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 05 14 21:17)
supermenas ir ledai lygu visai neblogas derinukas , sakyčiau
|
|
| |