Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Raktas    (2009 04 02 22:21)  
Tikras ir nupenėtas
 
 
2. skarbonke    (2009 04 02 22:23)  
(-:
 
 
3. SS    (2009 04 02 22:38)  
och, kokia emocija :)
 
 
4. Mindaugas Buivydas    (2009 04 02 22:57)  
Patinka, tik pagalys, kyšantis iš pakaušio nepatinka
 
 
5. SG    (2009 04 02 23:02)  
O jau pilvūzas koks :))) Super.
 
 
6. Mindaugas SNARSKIS    (2009 04 02 23:02)  
;) 5
 
 
7. Zajac    (2009 04 02 23:19)  
4./ As neieskau idealaus kadro be to tai naturali aplinka:)) nenaikinau bojektu vardant kadro tobulumo. man atrodo trukumai grazina esme. o ir taip visas demesys fotoje tikrai ne i pagali krypsta:)) dzin tas "pagalys"
 
 
8. Ramune M.S.    (2009 04 02 23:30)  
5
 
 
9. j.v    (2009 04 03 03:28)  
spalvos,sviesa.viskas cia man fainai.nesuprantu ant zemes,kas per geles :)
 
 
10. Knapsas    (2009 04 03 08:25)  
Gyva nuotrauka
 
 
11. GintarasM    (2009 04 03 08:42)  
super :)
 
 
12. Fotografynas    (2009 04 03 08:47)  
Superman :)
 
 
13. Inga Griciutė    (2009 04 03 11:22)  
puiku :)
 
 
14. GretaDo    (2009 04 03 13:59)  
Dzin tas pagalys... gera emocija...ledu norisi paragauti.... :)
 
 
15.    (2009 04 03 16:54)  
Labai gerai!
 
 
16. Mindaugas Buivydas    (2009 04 03 17:21)  
7/Mano dėmesys krypsta. Bet nuotrauka, kaip jau sakiau, gera :)
 
 
17. Saulius Arlauskas    (2009 04 03 20:04)  
smagiai :)
 
 
18. anuka    (2009 04 03 20:28)  
16/ tai kad blure tas pagalys, ot regėjimas pas žmogų :)
 
 
19. Jieva    (2009 04 03 21:56)  
super duper viskas cia.vasaros noriu!
 
 
20. Mindaugas Buivydas    (2009 04 03 22:36)  
18/Matau, kad blure, nes regėjimu tikrai nesiskundžiu. Nesikabinėju niekad tik tam, kad kabinėtis. Man jis tikrai nepatinka, tai subjektyvu. Ir manau, normalu
 
 
21. Ramūnas Snarskis    (2009 04 03 23:04)  
:)+
 
 
22. Zajac    (2009 04 04 13:24)  
20./ Viskas ok:) Fain kad patiko:)
 
 
23. z e g n a    (2009 04 05 12:17)  
supaman :)
 
 
24.    (2009 04 06 15:24)  
zvilgsnis ir skonis viename....
 
 
25. Evaldas Činga    (2009 04 09 17:13)  
Oi koks supermeniukas :)))) Fainai :)
 
 
26. DM    (2009 04 18 11:27)  
Turit, Zajac, daug geru fotografiju
 
 
27. Olga Vaikas    (2009 04 24 01:02)  
niam
 
 
28. Domantė    (2009 05 14 21:17)  
supermenas ir ledai lygu visai neblogas derinukas , sakyčiau
 
 

Portretas
Taškai: 101
Vidurkis: 4.68
Vertino vartotojų:   50
Žiūrėta kartų:   2503
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02226
104717
0001 8
(balsai vėluoja viena para)