| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 15 18:22)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 15 20:09)
5..graziai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 15 22:03)
fainai, dvelkia ramybe
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 15 22:08)
turi savo
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 15 23:20)
6/ aha
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 16 09:21)
taip, jausmas stiprus
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 16 14:04)
yammy
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 16 14:12)
koki 5 karta i ja ziuriu. patinka
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 16 14:40)
Turi
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 06 25 14:20)
+5 už skleidžiamą ramumą ir šiaip labai pavykusią fotografiją :)
|
|
| |