| |
 |
1.
(2009 03 11 17:59)
Žiūriu niekas nieko nesako, tai teks man pirmam pradėti. Hm, hm. Ką gi, penketas, Arnoldai, penketas.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 11 18:24)
labai svelniai. penketukas ir is manes :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 11 18:26)
kaip nuausta sita. puiki.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 11 18:42)
Švelnūs pukeliai :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 11 20:51)
Puiki
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 11 21:23)
trapus miražas
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 11 22:33)
minkštai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 11 22:55)
žila jūra
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 12 12:30)
jusu peizazai visada uzburia...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 13 02:12)
grazu +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 13 08:58)
Toli matosi, tonacija patinka +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 17 10:15)
nuostabus peizazas, o pieniu plantacija atrodo stebuklingai...
|
|
| |