| |
 |
1.
(2009 02 13 20:54)
Tik šiandiena laikiau šiuos foto originalą popieriuje. Stiprus darbas savo šviesos bei nakties kontrastais. Gerai fiksuoja žvilgsnį kompozicinis centras. Nieko blaškančio, geras grudo pradirbimas. Aišku originalas popieriuje ir skanas su maža rezoliucija lab. skirtingi . Na, svarbu sumanymas, kompozicinis užtaisas bei žiūrovo mentalitetas.
Sėkmės Tomai
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 13 20:57)
Dėkoju, Valentinai! Labai teisingai pastebėta - originalas labai toli nuo nuskanuoto ir kompiuteriu koreguoto "vaizdo". Originale pustonių gerokai daugiau
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 13 20:58)
kas cia per "pagiriamasis zodis"?
ir taip grazu.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 13 21:01)
3/Kilimai, ne pavydėk o padaryk nors vieną toki darbą ir tau parašys.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 13 21:03)
2/ Taip,pustoniai kiek susivalgė,visuma vistiek gera.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 13 21:04)
Tomai, esi specas, nu
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 13 21:07)
bo... nemačiau dar šito. fantastic
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 13 21:17)
7/ Šeštadieniniai pasivažinėjimai...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 13 21:33)
4/ geras darbas negarantuoja gero įvertinimo
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 13 21:39)
Su Valentinu geriau nesigincyt.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 13 21:43)
gražu
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 13 21:47)
10/ Šaunuolis kilimai, protingai išmastei
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 13 22:02)
įdomu, o su dienoraščiu dar įdomiau nagrinėti. Įvadinis žodis nuskambėjo a la aprobavimas ;)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 13 22:52)
10/ Galima ir pasiginčyti. Nesikandžioja gi. ;-)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 14 00:15)
:o))) aš nesiginčiju, o sakau ką matau
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 14 20:40)
Ka be pridursi tik 5!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 16 14:38)
+5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 16 20:27)
stipru
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 22 15:07)
+5
|
|
| |