| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 12 07:57)
Modelis idomus:) gal kiek per daug tamsoka.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 12 08:29)
Patinka +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 12 09:02)
kartojuos jau po tavo darbais. Labai patinka.
Ir pavadinimas geras.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 12 09:04)
ir man patinka tokie bokštai
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 12 11:18)
itariu kad norvegija ir itariu kad man patinka ... +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 12 11:24)
Puikiai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 12 11:30)
grazu.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 12 12:28)
labai.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 12 12:45)
gera :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 12 12:50)
labai gerai! +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 12 15:35)
smalsu kur:) Man tokios akmenų skulptūrėlės Islandiją primena:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 12 15:59)
Ačiū visiems už komentarus!
Čia Las Palmas de Gran Canaria pietrytinė pakrantė.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 12 16:01)
kaip tortas skruzdelynas , nu (-:
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 12 19:17)
labai gerai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 12 21:38)
:) šią vasarą Norvegijoj tokius stačiau
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 12 23:36)
eglutė akmeninė
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 13 00:43)
Tylos bokštas-
Menkas pokštas...
Bokšto nebus-
Triukšmas bus...:)))))Vaizdas-ne šios planetos....penket....
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 17 21:59)
labai gerai!
|
|
| |