Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Gytis    (2009 02 12 01:27)  
+
 
 
2. Baronas    (2009 02 12 07:57)  
Modelis idomus:) gal kiek per daug tamsoka.
 
 
3. A.D.    (2009 02 12 08:29)  
Patinka +
 
 
4. Luce    (2009 02 12 09:02)  
kartojuos jau po tavo darbais. Labai patinka.
Ir pavadinimas geras.
 
 
5. bitės akys    (2009 02 12 09:04)  
ir man patinka tokie bokštai
 
 
6. Julius Gečas    (2009 02 12 11:18)  
itariu kad norvegija ir itariu kad man patinka ... +
 
 
7. Evaldas Činga    (2009 02 12 11:24)  
Puikiai
 
 
8. kilimas    (2009 02 12 11:30)  
grazu.
 
 
9. Linas Andrulevicius    (2009 02 12 12:28)  
labai.
 
 
10. Daiva Kielė    (2009 02 12 12:45)  
gera :)
 
 
11. Lina Gimbutaite    (2009 02 12 12:50)  
labai gerai! +
 
 
12. VV    (2009 02 12 15:35)  
smalsu kur:) Man tokios akmenų skulptūrėlės Islandiją primena:)
 
 
13. Mindaugas Gabrėnas    (2009 02 12 15:59)  
Ačiū visiems už komentarus!
Čia Las Palmas de Gran Canaria pietrytinė pakrantė.
 
 
14. skarbonke    (2009 02 12 16:01)  
kaip tortas skruzdelynas , nu (-:
 
 
15. fluxwork    (2009 02 12 19:17)  
labai gerai
 
 
16. Mindaugas Kiaupas    (2009 02 12 21:38)  
:) šią vasarą Norvegijoj tokius stačiau
 
 
17. radegunda    (2009 02 12 23:36)  
eglutė akmeninė
 
 
18. Raimonda Sutkuvienė    (2009 02 13 00:43)  
Tylos bokštas-
Menkas pokštas...
Bokšto nebus-
Triukšmas bus...:)))))Vaizdas-ne šios planetos....penket....
 
 
19. Mindaugas Dryža    (2009 02 17 21:59)  
labai gerai!
 
 

Kita
Taškai: 93
Vidurkis: 4.69
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   2371
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00464
011415
0001 3
(balsai vėluoja viena para)