Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Mindaugas Bernatonis    (2009 02 10 15:17)  
Puiki serija. Gerai, kad važiavai, nes daugelis fotografų "eina pro šalį"...
 
 
2. Mindaugas Buivydas    (2009 02 10 15:19)  
Iš tikro graži serija. Visos savaip įdomios ir patraukiančios
 
 
3. Robis    (2009 02 10 15:37)  
1>Dekui. Si karta vaziavau... , ne pescias... ;)
 
 
4. Pusalotas    (2009 02 10 15:44)  
Aa tai jamu paskutine...
 
 
5. Altijus    (2009 02 10 15:55)  
Man paskutinė t.p.
 
 
6. GintarasM    (2009 02 10 16:14)  
graži spalvinga serija
 
 
7. Miau    (2009 02 10 16:21)  
labai
 
 
8. Robis    (2009 02 10 16:24)  
4,5>na taip. serijos privalumas - kad kazkuria "kliudysi".. ;)
6,7 > dekui,
 
 
9. Mindaugas Dryža    (2009 02 10 16:51)  
+
 
 
10. Grazina    (2009 02 10 16:58)  
uz tris paskutines.+
Pirmos norisi pakoreguot bala spalvele, musa melynumas..
 
 
11. Orlandas Butkus    (2009 02 10 17:55)  
paskutinė įdomi
 
 
12. Tauras Beliavcevas    (2009 02 10 18:59)  
grazios grazios :)
 
 
13. Metanoja Ingrida Žilėnaitė    (2009 02 10 19:35)  
+
 
 
14. Robis    (2009 02 10 20:05)  
9>dekui
10>supratau
11,12,13>dekui
 
 
15. Gintaras Vitulskis    (2009 02 10 20:28)  
kiek saulės spinduliukų:)+
 
 
16. Gedas    (2009 02 10 20:30)  
grazi kelione papuole !
 
 
17. radegunda    (2009 02 10 21:17)  
o ten žiema...
 
 
18. AM    (2009 02 10 23:28)  
+
 
 
19. Donatas Guzevicius    (2009 02 10 23:54)  
patiko ta Labūnava :)
riebus piataks
 
 
20. Robis    (2009 02 11 07:51)  
15> :)
16> ir salta.. ;)
17> taikliai.. ;)
18> ;)
19> dekui
 
 
21. SG    (2009 02 11 11:19)  
gražiai labai +
 
 
22. Fotografynas    (2009 02 11 12:25)  
super
 
 
23. Aledae    (2009 02 11 13:39)  
Optimistiškai sakyčiau - kai kur ir saulės ir sniego dar būna. Pliusas riebus už nuotaiką.
 
 
24. Zenonas Urbonavičius    (2009 02 11 17:32)  
Už paskutinę tikrai +
Kitos irgi yra kelios geros, bet apdirbimas pagadino jas.
 
 
25. Vinile    (2009 02 12 20:48)  
fotogeniska ta Labunava... :)
 
 
26. Robis    (2009 02 13 07:55)  
21,22,23>dekui
24>dekui. dekui ir uz kritika.
25>dekui.
 
 
27. R.K.D.    (2009 02 17 09:10)  
O čia tai tinkamu laiku tinkamoj vietoj sakyčiau atsidurta, labai malonūs ir puikūs vaizdai, pasirodo, kad ir labai toli nereikia ieškoti grožybių ;)))
 
 
28. Rūta Rylaitė    (2009 02 20 11:15)  
Na gi šauniai važinėjotės po mano Kėdainių raj. apylinkes :)
 
 
29. Ramus    (2009 02 23 12:30)  
smagi serija :) +
 
 
30. Olga Vaikas    (2009 03 30 11:47)  
...
+5
 
 

Serijos
Taškai: 78
Vidurkis: 4.53
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   2610
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20021
211516
0011 1
(balsai vėluoja viena para)