| |
 |
1.
(2009 02 10 15:17)
Puiki serija. Gerai, kad važiavai, nes daugelis fotografų "eina pro šalį"...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 10 15:19)
Iš tikro graži serija. Visos savaip įdomios ir patraukiančios
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 10 15:37)
1>Dekui. Si karta vaziavau... , ne pescias... ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 10 15:44)
Aa tai jamu paskutine...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 10 15:55)
Man paskutinė t.p.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 10 16:14)
graži spalvinga serija
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 10 16:21)
labai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 10 16:24)
4,5>na taip. serijos privalumas - kad kazkuria "kliudysi".. ;)
6,7 > dekui,
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 10 16:58)
uz tris paskutines.+
Pirmos norisi pakoreguot bala spalvele, musa melynumas..
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 10 17:55)
paskutinė įdomi
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 10 18:59)
grazios grazios :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 10 20:05)
9>dekui
10>supratau
11,12,13>dekui
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 10 20:28)
kiek saulės spinduliukų:)+
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 10 20:30)
grazi kelione papuole !
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 10 21:17)
o ten žiema...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 10 23:54)
patiko ta Labūnava :)
riebus piataks
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 11 07:51)
15> :)
16> ir salta.. ;)
17> taikliai.. ;)
18> ;)
19> dekui
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 11 11:19)
gražiai labai +
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 11 12:25)
super
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 11 13:39)
Optimistiškai sakyčiau - kai kur ir saulės ir sniego dar būna. Pliusas riebus už nuotaiką.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 11 17:32)
Už paskutinę tikrai +
Kitos irgi yra kelios geros, bet apdirbimas pagadino jas.
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 02 12 20:48)
fotogeniska ta Labunava... :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 02 13 07:55)
21,22,23>dekui
24>dekui. dekui ir uz kritika.
25>dekui.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 02 17 09:10)
O čia tai tinkamu laiku tinkamoj vietoj sakyčiau atsidurta, labai malonūs ir puikūs vaizdai, pasirodo, kad ir labai toli nereikia ieškoti grožybių ;)))
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 02 20 11:15)
Na gi šauniai važinėjotės po mano Kėdainių raj. apylinkes :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 02 23 12:30)
smagi serija :) +
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 03 30 11:47)
...
+5
|
|
| |