| |
 |
1.
(2009 01 31 13:30)
Puiki ryto nuotaika :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 31 13:44)
Gera serija ;-)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 31 14:02)
Puikiai +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 31 14:34)
gan romantiska serija sukalei , aisku ir rukas buvo geras pagalbininkas . ok !
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 31 14:42)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 31 14:50)
labai gerai..
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 31 15:19)
turi Tu savo cinkelį, reik pripažint :) +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 31 16:18)
Šiltas namas labiau patiko.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 31 17:31)
5/Man atrodo,kad rukas fotoshopinis.Gal klystu..
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 31 18:34)
rodos, iš nieko padarei meną
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 31 18:35)
Koks skirtumas koks tas rūkas? Svarbu rezultatas, o jis tikrai vertas 5. Nors man asmeniškai būtų užtekę ir pirmos foto.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 31 18:53)
Geri kadrai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 31 19:44)
O Marijampolė. Šaunu, neblogi vaizdai.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 31 20:36)
labai fain
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 31 21:12)
patiko.:}
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 31 21:16)
Užtenka pirmų dviejų nuotaikai perteikti, paskutinėj žmogeliai nelabai:) +
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 31 21:24)
aaa antra ! jamčiau į mėgstamas, bet tik antrą :}
pliuspenki, anyway.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 31 21:40)
...pirmoji nebais...kitos smagios...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 31 23:17)
pirma - patinka, niekada nepamačiau tokią :-)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 01 00:28)
graziai su spalva
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 01 10:40)
Man pirma labiausiai ir už ją +5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 02 01 12:49)
prisikėlimas
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 02 04 17:52)
smagios su rūku :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 02 05 09:02)
Pasižiūrėjus miegas suėmė :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 02 06 04:00)
Skaniai!
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 02 13 12:11)
aha
|
|
| |