Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Elė S.    (2009 01 29 15:10)  
naiis :)
 
 
2. Damon    (2009 01 29 16:24)  
ssssuuuuperrr.... me like 5
 
 
3. Regimantas    (2009 01 29 16:32)  
o man tai grazu ir emocinga :)
 
 
4. Gerda!    (2009 01 29 16:46)  
5
 
 
5. AM    (2009 01 29 18:04)  
+
 
 
6. E    (2009 01 29 19:43)  
grazu, jausminga. ;]
 
 
7. Ramūnas L.    (2009 01 29 22:18)  
yes
 
 
8. Damon    (2009 01 29 22:51)  
man atrodo dedu i megstamas
 
 
9. Mindaugas Buivydas    (2009 01 30 00:52)  
Kitą kartą autorei reikėtų ištrinti exifą, kad ne taip lengva būtų suprasti, kas ta autorė :). Linkėjimai :)
 
 
10. Evaldas Činga    (2009 01 30 11:39)  
Gražiai
 
 
11. Ragana ir lietus    (2009 01 30 13:14)  
emocija pagauta.gerai :)
 
 
12. d.chmieliauskas    (2009 01 30 16:47)  
kokybiska, skanu, +
 
 
13. SP    (2009 01 30 20:30)  
9. :-) ir as apsigavau :-)
 
 
14. Inga Inge    (2009 02 27 17:14)  
labai dailiai!
 
 
15. Arturas    (2010 04 02 19:23)  
tikrai skanu
 
 

Tema
Taškai: 81
Vidurkis: 4.33
Vertino vartotojų:   60
Žiūrėta kartų:   2117
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10424
7411214
1105 4
(balsai vėluoja viena para)