| |
 |
1.
(2009 01 29 15:10)
naiis :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 29 16:24)
ssssuuuuperrr.... me like 5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 29 16:32)
o man tai grazu ir emocinga :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 29 19:43)
grazu, jausminga. ;]
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 29 22:18)
yes
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 29 22:51)
man atrodo dedu i megstamas
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 30 00:52)
Kitą kartą autorei reikėtų ištrinti exifą, kad ne taip lengva būtų suprasti, kas ta autorė :). Linkėjimai :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 30 11:39)
Gražiai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 30 13:14)
emocija pagauta.gerai :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 30 16:47)
kokybiska, skanu, +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 30 20:30)
9. :-) ir as apsigavau :-)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 27 17:14)
labai dailiai!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 04 02 19:23)
tikrai skanu
|
|
| |