| |
 |
1.
(2009 01 22 17:55)
Mano pasamone nepagavo, bet i Kudra, kad ivertintu...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 22 17:56)
Įdomiai. Puiki mintis. ;) +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 22 18:03)
gana isradingai . ok !
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 22 18:06)
gera :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 22 18:17)
Ačiū,už nuomones,bei balsus :))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 22 19:29)
blin, savo raktelį pamečiau, bala nematė paliksiu su užrakinta siela, nėr ti ko labai ganytis (-:
+lelija
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 22 19:41)
Super +++
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 22 19:44)
Puikiai 5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 22 19:55)
auč :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 22 20:00)
man patiko.. ypač auskariokas :))))) +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 22 20:01)
uuuuuaaaa
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 22 22:02)
gerai taip, byski skaudziai
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 22 22:11)
Omg..kiek daug gerų atsiliepimų :) ačiū !! 13_tai,kad čia nieko skausmingo žinok :))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 22 22:30)
Psichodeline +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 23 23:31)
14/ bandau zinot:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 25 10:02)
Koks gilus kadras... Išties su pagaunantis kažkuo... Bet žiūrint į bendra visumą darbų, tai ėmei tamsėti šiek tiek. Žiema paveikė? :D
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 25 12:53)
Hm..turbūt.Dabar tik tamsiso fotografijos pradėjo traukt :D
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 25 21:16)
labai idomus auskaras lūpoje... Atrodo it sulinkęs... Bet visuma... Na esi labai labai talentinga...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 27 11:31)
super ;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 26 01:12)
išraiškingai
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 04 26 14:19)
sita labai faina +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |