Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Pusalotas    (2009 01 22 17:55)  
Mano pasamone nepagavo, bet i Kudra, kad ivertintu...
 
 
2. ColourTolish    (2009 01 22 17:56)  
Įdomiai. Puiki mintis. ;) +
 
 
3. saulius saladunas    (2009 01 22 18:03)  
gana isradingai . ok !
 
 
4. Šaras Paras    (2009 01 22 18:06)  
gera :)
 
 
5.    (2009 01 22 18:17)  
Ačiū,už nuomones,bei balsus :))
 
 
6. vienasdutrys    (2009 01 22 18:56)  
+
 
 
7. skarbonke    (2009 01 22 19:29)  
blin, savo raktelį pamečiau, bala nematė paliksiu su užrakinta siela, nėr ti ko labai ganytis (-:
+lelija
 
 
8. Rudens dvelksmas kuždesiu virtęs    (2009 01 22 19:41)  
Super +++
 
 
9. Gytis    (2009 01 22 19:44)  
Puikiai 5
 
 
10. DaivaRide    (2009 01 22 19:55)  
auč :)
 
 
11. Cindecka    (2009 01 22 20:00)  
man patiko.. ypač auskariokas :))))) +
 
 
12. Gerda!    (2009 01 22 20:01)  
uuuuuaaaa
 
 
13. Флагвамвчaйку    (2009 01 22 22:02)  
gerai taip, byski skaudziai
 
 
14.    (2009 01 22 22:11)  
Omg..kiek daug gerų atsiliepimų :) ačiū !! 13_tai,kad čia nieko skausmingo žinok :))
 
 
15. Rash    (2009 01 22 22:30)  
Psichodeline +
 
 
16. vamzdynas    (2009 01 23 23:31)  
14/ bandau zinot:)
 
 
17. Butaforis    (2009 01 25 10:02)  
Koks gilus kadras... Išties su pagaunantis kažkuo... Bet žiūrint į bendra visumą darbų, tai ėmei tamsėti šiek tiek. Žiema paveikė? :D
 
 
18.    (2009 01 25 12:53)  
Hm..turbūt.Dabar tik tamsiso fotografijos pradėjo traukt :D
 
 
19. Butaforis    (2009 01 25 21:16)  
labai idomus auskaras lūpoje... Atrodo it sulinkęs... Bet visuma... Na esi labai labai talentinga...
 
 
20. Raimonda    (2009 01 27 11:31)  
super ;)
 
 
21. GintarasM    (2009 04 26 01:12)  
išraiškingai
 
 
22. 2dū    (2009 04 26 14:19)  
sita labai faina +
 
 
23. E. B.    (2011 09 15 23:40)  
5
 
 
24. Haroldas Radaitis    (2012 02 23 13:12)  
5
 
 

Kita
Taškai: 76
Vidurkis: 4.61
Vertino vartotojų:   43
Žiūrėta kartų:   2428
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00104
302815
1011 7
(balsai vėluoja viena para)