| |
 |
1.
(2008 11 22 17:48)
o ko toks iš kadro bepabėgantis? :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 11 22 17:54)
niekas niekur nebega :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 11 22 18:35)
Labai jau auskariukas žiba
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 11 22 18:36)
gaila, kad nelyja
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 11 22 19:12)
gers porteciuks
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 11 23 00:53)
gerai!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 11 23 01:16)
kadravimas nelabai.
Bet vistik patraukia dėmesį
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 11 23 14:09)
Brangiai už portretus jami? :D +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 11 23 14:27)
autoriaus nikas labai prie foto tinka ;)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 11 23 14:37)
fine
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 11 23 15:03)
kadravimas čia yra puikus
puiku, kokįčiažodįsuradus, charizmatiška
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 11 23 15:07)
Na kiti tavo daryti portretai daug geresni..
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 11 23 16:31)
13. Buna geresniu, buna blogesniu. Visko buna :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 12 08 23:42)
Kafka?:) panasus kazkokis labai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 12 29 01:46)
jis tampa atsibodes
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 12 30 00:09)
16. tai neziurek, nes yra zmoniu kurie dar nori is sios serijos.
|
|
| |