| |
 |
1.
(2008 10 13 20:17)
Super! Bachūriuko žvilgsnis, merginos povyza, kokybė, spalvos - viskas. Pradžioj uoga, o kai išlips iš pelkės nuo manęs pitakas :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 13 20:36)
;D smagiai perteikta mintis :} man patiko. +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 13 20:39)
atgal negausi? :))) +
linksmai, nors bandyta grėsmingai :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 13 20:51)
gaudyk lelija :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 13 20:51)
gaudyk lelija :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 13 21:06)
Jiegelė foto :) +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 10 13 21:11)
4./ Tai vava, gavau, todel anketoje savo foto ir nedejau, bais akis melyna :/
5./ Pagavau
6./ Pagavau (cia kiek ju tu leliju?:) ). Aciu :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 13 21:21)
PERFEKTTTT!
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 13 21:59)
:)) +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 13 21:59)
Peštukas?? :)) +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 13 22:30)
:)))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 13 22:56)
11./ nea. raudona batareika:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 13 23:18)
Viskas del tu mergu... ;-)))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 14 09:10)
emocingai fain
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 14 11:40)
gerai..
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 31 22:03)
Rokis VII :)
|
|
| |