| |
 |
1.
(2008 10 07 14:07)
super. super.
tik gaila kad griuva.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 07 14:11)
patiko
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 07 14:25)
Pila gerai :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 07 14:36)
palieka didelį įspūdį
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 07 14:48)
Gera +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 07 15:58)
Tinka tokia...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 07 23:05)
Kaip dulkėse po atominio karo, labai įdomiai žiūrisi. 5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 07 23:58)
!!!
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 08 02:22)
oho kas per nuotaika ;) itaigiai...
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 08 07:59)
labai!
5
ir horizonto pasvirimas 5+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 08 09:17)
nuotaikinga
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 08 09:21)
Liuks koloritas su lietaus nuotaika. +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 13 23:41)
Rudeniškai liūdna ir tuo pačiui viltinga nuotaika +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 11 26 17:27)
puikumelis :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 15 14:02)
kaip iš močiutės albumo :)
|
|
| |