| |
 |
1.
(2007 05 05 09:57)
geras derinys. labai patinka spalvos ir nuotaika. kokia optika?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 05 05 10:08)
Labai netgi, idomiai, zaismingai... Spavine gama - liuks
labiausiai 1,2, 7, 9. Ryskiu obuoliu ketvirtoj noretusi...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 05 05 10:13)
visos iki paskutines darytos su nikon fm2 nikkor 28/2 ir su nikkor 70-200/4
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 05 05 10:19)
kur tuos zalius stalus radai? grazu. sita serija galima drasiai kokiam interjerui naudoti.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 05 05 10:23)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 05 05 10:27)
darbo teritorijoje yra tokia pagriuvusi pavesine ir taip pasiseke kad tu obuoliu niekas nejudino puse metu. galima sakyti yra visas ju senejimo procesas.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 05 05 10:51)
miau :)
valgau obuoli :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 05 05 10:51)
priespaskutines nerodei. gera :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 05 05 10:53)
zeneka negalima visko jums rodyti :).
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 05 05 12:09)
Puiki serija!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 05 05 12:59)
labai...!!!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 05 05 16:13)
labai labai
priespaskutine buciau padarius paskutine
ir siaip eiliskumui daugiau demesio skirciau
bet juk labai labai!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 05 05 19:36)
Man labiausiai tos, kuriose obuoliukai tarsi ore pakibę. Kažkokia neįtikėtinai minkšta erdvė.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 05 05 20:36)
Nuostabios fotografijos, labai šiltos ir jaukios kai kurios (:
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 05 05 20:41)
...gera serija...gausi... :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 05 05 22:01)
+5, mau jau viskas išsakyta :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 05 06 04:41)
1./
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 05 08 08:45)
idomi serija!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 06 18 10:17)
Buvo gražu.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 12 03 10:56)
+5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 12 15 22:48)
spalvos mane nupirko...
|
|
| |