| |
 |
1.
(2008 07 10 21:52)
:DDD
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 10 21:57)
na ir randat jus :)))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 10 21:59)
patinka interjeras:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 10 22:18)
chia priesh tave
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 10 22:24)
JonaY suspliuntojaY rytoY dirbtY reYks
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 10 22:26)
5/ blin, šian gi mažasis penktadienis, o tay reiškia, kad ir šian nuo pietų jau dirbt nereikėjo...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 10 22:26)
ir kas idomiausiai visi dalyviai antikvarinio amziaus )))+
Gero ir tau savaitgalio!
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 10 22:35)
Tiesa buvo dar du variantai su pavadinimu. Kol Daivos nėra galiu pasidalint:
1. Kaip Kielė į vienuolyną ruošėsi...
2. Kaip Daiva vienuolyne prasisuko... Viskas PAPIGIAI!
p.s. tikiuosi internetas ten neveikia......... :)))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 10 22:49)
Geros spalvos, nors daiktų ir daug, viskas OK :) +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 11 02:06)
aciu ir jums taip pat :)reiks nepamirsti i veidrodeli pasiziureti
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 11 09:21)
"kiek plauku nuslinko syrit?"
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 11 09:32)
jautriai ;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 11 09:38)
Oho, koks rekvizito sandelys
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 11 09:54)
Tvarkingas antikvaras :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 11 12:01)
medaly uz ką boba gavus
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 11 14:18)
Ach jau tos moterys .... be veidrodelio niekur ... :))))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 11 16:22)
...labai fainas bardakėlis ir toks vientisas spalviniai, kad nieko bereikalingo atrodo ir nėra... O jau modeliukas, tai tikrai vertas dėmesio tokioje aplinkje, nors jai jau tas veidrodėlis, kaip bebūtų gaila, tikriausiai nieko gero nebegali pasakyti... Užtikrintas kadras
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 11 18:47)
che che.... ot pagavai grazuole ;-)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 11 19:03)
graziai pagauta, super
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 11 21:27)
patiko :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 14 21:51)
tikrai, kad ok :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 14 22:00)
artėja savaitgalis , į pasimatymą lėkt reikės...:)+
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 14 23:25)
Patiko, atrodo kaip studijoje paveiksluota, tokiu spalvu retai tematau ant savo monitoriaus :-)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 07 15 13:02)
:))))))
|
|
| |