Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Linksmo savaitgalio visiems! :)

 
1. Paulius P    (2008 07 10 21:52)  
:DDD
 
 
2. Justinas Krisiūnas    (2008 07 10 21:57)  
na ir randat jus :)))
 
 
3. JP    (2008 07 10 21:59)  
patinka interjeras:)
 
 
4. Marijus *Bružila    (2008 07 10 22:18)  
chia priesh tave
 
 
5. Petras T.    (2008 07 10 22:24)  
JonaY suspliuntojaY rytoY dirbtY reYks
 
 
6. Jonas Tučkus    (2008 07 10 22:26)  
5/ blin, šian gi mažasis penktadienis, o tay reiškia, kad ir šian nuo pietų jau dirbt nereikėjo...
 
 
7. Genadij Januškevič    (2008 07 10 22:26)  
ir kas idomiausiai visi dalyviai antikvarinio amziaus )))+
Gero ir tau savaitgalio!
 
 
8. Jonas Tučkus    (2008 07 10 22:35)  
Tiesa buvo dar du variantai su pavadinimu. Kol Daivos nėra galiu pasidalint:
1. Kaip Kielė į vienuolyną ruošėsi...
2. Kaip Daiva vienuolyne prasisuko... Viskas PAPIGIAI!
p.s. tikiuosi internetas ten neveikia......... :)))
 
 
9. Valentinas Pečininas    (2008 07 10 22:49)  
Geros spalvos, nors daiktų ir daug, viskas OK :) +
 
 
10. Nefotografė    (2008 07 11 02:06)  
aciu ir jums taip pat :)reiks nepamirsti i veidrodeli pasiziureti
 
 
11.    (2008 07 11 09:21)  
"kiek plauku nuslinko syrit?"
 
 
12. Kęstutis Šimatonis    (2008 07 11 09:32)  
jautriai ;)
 
 
13. Romas Kanapeckas    (2008 07 11 09:38)  
Oho, koks rekvizito sandelys
 
 
14. Rolandas Replevičius    (2008 07 11 09:54)  
Tvarkingas antikvaras :)
 
 
15. Antanas M    (2008 07 11 12:01)  
medaly uz ką boba gavus
 
 
16. Walldis    (2008 07 11 14:18)  
Ach jau tos moterys .... be veidrodelio niekur ... :))))
 
 
17. Gražina D.    (2008 07 11 16:22)  
...labai fainas bardakėlis ir toks vientisas spalviniai, kad nieko bereikalingo atrodo ir nėra... O jau modeliukas, tai tikrai vertas dėmesio tokioje aplinkje, nors jai jau tas veidrodėlis, kaip bebūtų gaila, tikriausiai nieko gero nebegali pasakyti... Užtikrintas kadras
 
 
18. Margarita Asa    (2008 07 11 18:47)  
che che.... ot pagavai grazuole ;-)
 
 
19. Dange Girdvainyte    (2008 07 11 19:03)  
graziai pagauta, super
 
 
20. AA    (2008 07 11 21:27)  
patiko :)
 
 
21. Andrius Z    (2008 07 14 21:51)  
tikrai, kad ok :)
 
 
22. Ramūnas Snarskis    (2008 07 14 22:00)  
artėja savaitgalis , į pasimatymą lėkt reikės...:)+
 
 
23. Gintaras Rupšys    (2008 07 14 23:25)  
Patiko, atrodo kaip studijoje paveiksluota, tokiu spalvu retai tematau ant savo monitoriaus :-)
 
 
24. Dangus    (2008 07 15 13:02)  
:))))))
 
 

Kita
Taškai: 87
Vidurkis: 4.53
Vertino vartotojų:   44
Žiūrėta kartų:   1587
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10014
421621
0022 0
(balsai vėluoja viena para)