| |
 |
1.
(2008 07 09 18:23)
gera emocija
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 09 20:00)
jega! Emocija, spalvos.. patinka
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 09 20:11)
:)) +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 09 20:34)
da normalei :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 09 21:12)
добрая карточка
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 09 21:32)
Puikiai perteikta nuotaika, švelnios spalvos, neaštrus "piešinio" štrichas...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 09 21:56)
Faina, primena kokio kremo švariai paauglių odai reklamą :D
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 09 22:53)
nuotaika puiki
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 09 23:19)
o! ;))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 10 08:05)
labai gerai. nuotaikinga nuotrauka. puikiai kompoziciskai.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 10 10:15)
pavadinima atspindi
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 10 18:13)
labai silta cia uzejus
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 11 19:40)
Labai GAIVU !
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 13 17:33)
gaiviai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 21 00:16)
tinka :) 5
nuotaika :)
|
|
| |