Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. kiauraituščias    (2008 07 09 18:23)  
gera emocija
 
 
2. Ignas Butėnas    (2008 07 09 20:00)  
jega! Emocija, spalvos.. patinka
 
 
3. Valentinas Pečininas    (2008 07 09 20:11)  
:)) +
 
 
4. M r    (2008 07 09 20:34)  
da normalei :)
 
 
5. julia iwo    (2008 07 09 21:12)  
добрая карточка
 
 
6. Gražina D.    (2008 07 09 21:32)  
Puikiai perteikta nuotaika, švelnios spalvos, neaštrus "piešinio" štrichas...
 
 
7. z e g n a    (2008 07 09 21:56)  
Faina, primena kokio kremo švariai paauglių odai reklamą :D
 
 
8. Elena Petkauskienė    (2008 07 09 22:53)  
nuotaika puiki
 
 
9. zeneka    (2008 07 09 23:19)  
o! ;))
 
 
10. Linas Andrulevicius    (2008 07 10 08:05)  
labai gerai. nuotaikinga nuotrauka. puikiai kompoziciskai.
 
 
11. Marijus *Bružila    (2008 07 10 10:15)  
pavadinima atspindi
 
 
12.    (2008 07 10 18:13)  
labai silta cia uzejus
 
 
13. Margarita Asa    (2008 07 11 19:40)  
Labai GAIVU !
 
 
14. j_l    (2008 07 13 17:33)  
gaiviai
 
 
15. AA    (2008 07 21 00:16)  
tinka :) 5
nuotaika :)
 
 

Kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.75
Vertino vartotojų:   32
Žiūrėta kartų:   2219
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10111
010414
0002 7
(balsai vėluoja viena para)