| |
 |
1.
(2008 06 17 06:08)
patinka
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 17 07:57)
muzikalu :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 17 09:49)
idomiai.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 17 10:23)
labai puiku
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 17 10:58)
o kam lieti ? :))) galima gyventi ir be išmoktos ...:) +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 17 12:34)
jei nori kazka gerai moket daryti tai daug prakaito reik ishlieti, juk visad taip Sauliau
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 17 12:38)
Prasau parasykit kas nepatiko ir t.t. nes pabosta dedat tos 3, kas deda maziau nei 4,5 reikalauju paaishkinimo, kad daugiau tokiu klaidu nedaryciau :) Galetu rimti menininkai ishreikshti savo nuomone nors labai daug rimtu cia fotokudroj kaip ir nera, nes rimti nezaidzia tokiu vaiku zaidimu... jie ir taip uzsieme :D
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 17 15:23)
pagalvojau tachometras :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 18 00:34)
manyčiau labai į domiai sužaista su optika ir šviesa +5, neturiu priekaištų
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 18 23:57)
maziau 5 negaliu duoti. NUOSTABIAI.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 19 01:25)
man viskas atrodo fain,gal koloritas,bet cia autorius sprendzhia kaip pateikt...ash buciau vintage gray koki dare baltuma.....5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 19 15:40)
8/ tiksliai :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 24 00:06)
Sarmankes diskas :) 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 02 23:29)
labai labai! žavu. 5+++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 24 23:32)
Sita idomi tuo kad asocijuojasi bent jau man asmeniskai su begaline garsu jura, ir neteisinga juos deti ant plokscio natu lapo :) Garsai sukti :) +
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 24 23:32)
Ir nueina i begalybe, va kas uzkabino is tikro.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 25 20:55)
originaliai natų lapas pateiktas:)+
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 27 08:58)
Ismastyta
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 10 19:22)
gera.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |