| |
 |
1.
(2008 06 03 19:54)
as uz j/b,bet cia yra gerai,sakyc
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 03 20:01)
netiketos spalvos,+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 03 20:11)
labai gerai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 03 20:14)
patinka ir man;]
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 03 22:59)
kilimui patiks :D
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 04 09:29)
6./ aha, patiko. :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 04 12:50)
cibuliai, regis
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 04 14:09)
Spalva labai patiko
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 04 16:08)
ok
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 04 19:21)
liux Milda!!!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 04 19:42)
GeraYR
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 05 23:09)
foto labai faina
(vidinis baltas rėmelis mane kiek blaško - ypač višuje - lyg foto dalis, kurią norėtųsi nurėžti)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 10 13:25)
Smagiai žaidžia ritmas... Spalvos neįprastos. +5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 11 18 08:43)
subtilus pastebėjimas ir pateikimas
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 15 19:29)
sakes kaip gerai
|
|
| |