| |
 |
1.
(2008 05 23 12:47)
gal visgi kiek kaires noretusi daugeliau.
spalvos tinka.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 23 12:48)
kilmui niekad neitiksi :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 23 12:48)
Man fotografija atrodo teisingai isbalansuota, visai nesinori pastumet ir paziuret i krasta, kai ziuriu.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 23 12:49)
Manau neapsiriksiu vertindamas 5. O dar ir tie pabraizymai , super.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 23 12:50)
bet jau beveik :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 23 12:58)
Kuo toliau tuo geriau :)
V
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 23 12:59)
Na bandom tobuleti. Dekui.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 23 13:11)
Spalvos liuks
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 23 13:11)
smagiai, ir kopozicija tinka
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 23 13:28)
Tau su ta kaire tikrai kažkas negerai..:)))) Froidas pasakytų :)) man erdvės trūksta ir kairėj, ir viršuje.. pabandyk kelis kadravimo vairantus ir įmesk, ką?
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 23 13:36)
Man tokia kadruote yra geresne asmeniskai. Nenoriu objekto kisti per viduri ir, kad nuo visu krastu butu po lygiai. Na cia mano toks skonis :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 23 14:05)
aš ne apie centrinę kompoziciją kalbu. aš kalbu apie erdvės trūkumą, kuris bent jau man šioje foto akivaizdus..
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 23 14:11)
Na bet tas galvos palenkimas manau ir parodo kad modelis bando paziuret per ta langeli (fotografijos ribos) Tai sakyciau visai tinka tas suspaudimas i remus.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 23 14:34)
kuo fotografuota?:) puikios spalvos:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 23 14:51)
visai nebloga 5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 23 15:01)
15. Skaitmena cia, jei to klausi.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 23 15:04)
skaitmena, taip.man idomu koks stiklas ir koks filtras uzdetas..kad tokios spalvos grazios..ar shope jas tampei?...;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 23 15:23)
Aš čia buvau :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 23 15:42)
canon 50mm 1.4. f/2.5, spalvos pc reguliuotos.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 23 15:53)
Norisi ir man kaires daugiau, bet jei autorius mato taip, vadinasi taip ir turi buti :) Toki modeli kaip nenufotografuosi, visada bus gerai :) Jums pasiseke :)))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 23 16:35)
kokia graži:) pavydėtino grožio
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 23 17:14)
lux
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 23 23:25)
jai butu +10 tikrai ramia sazine paspausciau...
+5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 05 24 03:07)
Itaikingas portretas, geras...
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 05 24 11:09)
Kai nusitvėrė tai ir nepaleidžia... +4, nes kiti geresni atrodo.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 05 24 11:29)
o man kažkaip čia nieko netrūksta :) nei erdvės, nei neerdvės. viskas savo vietoj.
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 05 24 11:50)
Tiesa, man ji primena vieną aktorę iš serialo CSI Miami :D
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 05 24 12:06)
raudonplauke rudom akim. Loved it.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 05 24 18:24)
Akys...... +
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 05 25 11:22)
patinka, nieko nekeisciau, viskas labai gerai atrodo +
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 05 28 15:54)
viskas gražu, ir modelis, ir darbas:)+
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 05 29 15:40)
daili moteris. is visos serijos su ja sita labiausiai patiko
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 05 29 15:41)
beje beveik visose isdykus petnesele islindusi
|
|
| |