Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. kilimas    (2008 05 23 12:47)  
gal visgi kiek kaires noretusi daugeliau.
spalvos tinka.
 
 
2. Tricky kid    (2008 05 23 12:48)  
kilmui niekad neitiksi :)
 
 
3. Roland    (2008 05 23 12:48)  
Man fotografija atrodo teisingai isbalansuota, visai nesinori pastumet ir paziuret i krasta, kai ziuriu.
 
 
4. Roland    (2008 05 23 12:49)  
Manau neapsiriksiu vertindamas 5. O dar ir tie pabraizymai , super.
 
 
5. kilimas    (2008 05 23 12:50)  
bet jau beveik :)
 
 
6. Tricky kid    (2008 05 23 12:53)  
:)
 
 
7. RS    (2008 05 23 12:58)  
Kuo toliau tuo geriau :)
V
 
 
8. Tricky kid    (2008 05 23 12:59)  
Na bandom tobuleti. Dekui.
 
 
9. Spallva    (2008 05 23 13:11)  
Spalvos liuks
 
 
10. hideo    (2008 05 23 13:11)  
smagiai, ir kopozicija tinka
 
 
11. Kristina Petrošių    (2008 05 23 13:28)  
Tau su ta kaire tikrai kažkas negerai..:)))) Froidas pasakytų :)) man erdvės trūksta ir kairėj, ir viršuje.. pabandyk kelis kadravimo vairantus ir įmesk, ką?
 
 
12. Tricky kid    (2008 05 23 13:36)  
Man tokia kadruote yra geresne asmeniskai. Nenoriu objekto kisti per viduri ir, kad nuo visu krastu butu po lygiai. Na cia mano toks skonis :)
 
 
13. Kristina Petrošių    (2008 05 23 14:05)  
aš ne apie centrinę kompoziciją kalbu. aš kalbu apie erdvės trūkumą, kuris bent jau man šioje foto akivaizdus..
 
 
14. Roland    (2008 05 23 14:11)  
Na bet tas galvos palenkimas manau ir parodo kad modelis bando paziuret per ta langeli (fotografijos ribos) Tai sakyciau visai tinka tas suspaudimas i remus.
 
 
15. Grazina    (2008 05 23 14:34)  
kuo fotografuota?:) puikios spalvos:)
 
 
16. M. Adam    (2008 05 23 14:51)  
visai nebloga 5
 
 
17. Tricky kid    (2008 05 23 15:01)  
15. Skaitmena cia, jei to klausi.
 
 
18. Grazina    (2008 05 23 15:04)  
skaitmena, taip.man idomu koks stiklas ir koks filtras uzdetas..kad tokios spalvos grazios..ar shope jas tampei?...;)
 
 
19. Wylius    (2008 05 23 15:23)  
Aš čia buvau :)
 
 
20. Tricky kid    (2008 05 23 15:42)  
canon 50mm 1.4. f/2.5, spalvos pc reguliuotos.
 
 
21. O.S.    (2008 05 23 15:53)  
Norisi ir man kaires daugiau, bet jei autorius mato taip, vadinasi taip ir turi buti :) Toki modeli kaip nenufotografuosi, visada bus gerai :) Jums pasiseke :)))
 
 
22. Devyni    (2008 05 23 16:35)  
kokia graži:) pavydėtino grožio
 
 
23. snw    (2008 05 23 17:14)  
lux
 
 
24. Mantas K.    (2008 05 23 23:25)  
jai butu +10 tikrai ramia sazine paspausciau...
+5
 
 
25. Grazina Hartmann    (2008 05 24 03:07)  
Itaikingas portretas, geras...
 
 
26. Gediminas Bieliauskas    (2008 05 24 11:09)  
Kai nusitvėrė tai ir nepaleidžia... +4, nes kiti geresni atrodo.
 
 
27. jurga    (2008 05 24 11:29)  
o man kažkaip čia nieko netrūksta :) nei erdvės, nei neerdvės. viskas savo vietoj.
 
 
28. Gediminas Bieliauskas    (2008 05 24 11:50)  
Tiesa, man ji primena vieną aktorę iš serialo CSI Miami :D
 
 
29. Damon    (2008 05 24 12:06)  
raudonplauke rudom akim. Loved it.
 
 
30. Fotokleckas Fotografija    (2008 05 24 18:24)  
Akys...... +
 
 
31. Silvija Rainbowskaite    (2008 05 25 11:22)  
patinka, nieko nekeisciau, viskas labai gerai atrodo +
 
 
32. Gintaras Vitulskis    (2008 05 28 15:54)  
viskas gražu, ir modelis, ir darbas:)+
 
 
33. Dangus    (2008 05 29 15:40)  
daili moteris. is visos serijos su ja sita labiausiai patiko
 
 
34. Dangus    (2008 05 29 15:41)  
beje beveik visose isdykus petnesele islindusi
 
 

Portretas
Taškai: 88
Vidurkis: 4.63
Vertino vartotojų:   45
Žiūrėta kartų:   1547
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00044
402812
0001 10
(balsai vėluoja viena para)